vienas(Nuotrauka: SBS)

Džiunglių įstatymas: nulinis taškas yra pasiruošęs pasveikinti žiūrovus ir laidos gerbėjus su visiškai nauju ir dar įnirtingesniu išgyvenimo režimu.

SBS Džiunglių įstatymas: vidaus leidimas (toliau – Džiunglių įstatymas rugpjūtį pradėtas transliuoti, sulaukia karšto atgarsio ir pasaulinio dėmesio kiekvieną sezoną rodydamas naują džiunglių išgyvenimo koncepciją. Gamybos komanda sakė: „Džiunglių įstatymas“, kuris bus transliuojamas 24 d., parodys „Nulinį tašką“.

Tada gamybos komanda pristatė „Nulinis taškas“ tiesiogine prasme parodys džiunglių išlikimą, kupiną iššūkių trūkumo ir nebūties būsenoje. Jie pridūrė, kad aktoriai turės išgyventi džiunglėse be jokios pagalbos ar įrankių.Šio aktoriai Nulinis taškas Epizodas patenkins žiūrovus tvirtu gyvybingumu ir naujais iššūkiais. Vadovauja vyriausiasis Kim Byeong Man, entuziastinga „džiunglių karė“ Park Se Ri, Gary su išskirtiniu greičiu, „natūralus vyras“ Lee Seung Yoon, „jūrininkas“ Heo Gyeong Hwanas, „visapusis talentas“ Yun Eun Hye ir jauniausias. aktorius Ki Hoonas žiūrovus pasitiks su savotišku žavesiu.

Ankstesnėje laidoje Džiunglių įstatymas: laukinė Korėja , tokie galingi aktoriai kaip Park Chan Ho, Park Se Ri, Lee Bong Won, Park Mi Seon ir Chu Seong Hun parodė realų išgyvenimą po nelaimės atokiose Korėjos vietose.

Kitas epizodas Medžiotojas ir virėjas Žiūrovų dėmesį patraukė speciali koncepcija, rodanti geriausią įmanomą virtuvę iš laukinių ingredientų, augančių nuostabioje Pietų Korėjos gamtoje. Visų pirma, narių surinkti laukiniai ingredientai ir nuostabus natūralios virtuvės šefas Ji Ho Limas, „klajojantis valgytojas“, pagamintas naudojant juos, gydė pojūčius ir buvo įdomus epizodas.

Džiunglių įstatymas: nulinis taškas pirmą kartą bus rodomas 2020 m. spalio 24 d. (šeštadienį) 20:55 KST su visu nauju nuožmiu ir dar beatodairiškesniu miško pavojumi be jokių įrankių!