KBS atskleidė šių metų nominantus(Nuotrauka: „Twitter“ / „Instagram“)
KBS atskleidė šių metų „Geriausios veislės“ nominantus „KBS Entertainment Awards“ ceremonijoje

Kasmetinė apdovanojimų ceremonija „2020 KBS Entertainment Awards“ bus transliuojama gruodžio 24 d. 20.30 val. KST!

Prieš apdovanojimų ceremoniją ir siekdama pagerbti geriausias praėjusių metų estradines ir pramogines laidas, KBS atskleidė nominantų, kurie varžysis dėl šių metų „Geriausios estrados“ titulo, sąrašą.

Nominantai yra tokie:  • 1 naktis, 2 dienos4 sezonas
  • Supermeno sugrįžimas
  • Šunys yra neįtikėtini
  • Nemirtinga daina
  • Bosas Veidrodyje
  • Ponas namo vyras
  • Geriausias „Stars“ receptas „Fun-Staurant“!

Laimėjęs „Geriausias estradinis šou“ per KBS bus nuspręstas profesionaliai vertinant ir žiūrovų atsiųstais balsais, kurie įvyks kitą savaitę vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje.

Varietėms suteikiama galimybė įtikinti žiūrovus išrinkti jas „Geriausia metų estrados“ titulu. Aukščiau paminėtų nominuotų programų aktoriai parodys ypatingą pasirodymą visos apdovanojimų ceremonijos metu. Paaiškėjo, kad filmo „Supermeno sugrįžimas“ aktoriai žiūrovus vaišins šventine giesmių scena, o „1 naktis, 2 dienos“ žvaigždės planuoja sprogstamą paslapčių etapą.

Žiūrovai nekantriai laukia kiekvienos laidos ypatingo pasirodymo ir visi nekantrauja, kol netrukus bus transliuojami „2020 KBS Entertainment Awards“ apdovanojimai!

KBS atskleidė šių metų nominantus(Nuotrauka: Pinterest)
KBS atskleidė šių metų „Geriausios veislės“ nominantus „KBS Entertainment Awards“ ceremonijoje

„KBS Entertainment Awards“ yra kasmetinis renginys, kurį remia KBS tinklas. Apdovanojimo ceremonija truks maždaug 140 minučių ir bus rodoma dviem dalimis per KBS2. „KBS Entertainment Awards“ pristatys puikų šou su K-pop atlikėjais ir „Gag Concert“ narių muzikos parodijomis. Ši ceremonija vyksta kiekvieną metų pabaigą, ir to buvo galima tikėtis 2017 m., kai dėl KBS Variety Director streiko nebuvo surengti pramogų apdovanojimai.

Kad padėtumėte nuspręsti nugalėtoją, peržiūrėkite trumpą kai kurių pasirodymų aprašymą žemiau!

(Nuotrauka: Twitter)
KBS atskleidė šių metų „Geriausios veislės“ nominantus „KBS Entertainment Awards“ ceremonijoje

Varjetės šou „1 naktis, 2 dienos, 4 sezonas“ aktoriai leidžiasi į keliones po Pietų Korėją. Tai darydami nariai tam tikru valgio metu arba dienos metu gauna užduotis, kad gautų atlygį.

Filme „Supermeno sugrįžimas“ įžymybių tėčių prašoma 48 valandas vieniems rūpintis savo vaikais be niekieno pagalbos, o jų žmonos ima laisvą dieną atsipalaiduoti.

KBS atskleidė šių metų nominantus(Nuotrauka: instagram)
KBS atskleidė šių metų „Geriausios veislės“ nominantus „KBS Entertainment Awards“ ceremonijoje

Seriale „Šunys yra neįtikėtini“ laidos vedėjai dirba kartu ir tiria, kaip žmonės ir augintiniai bendrauja vieni su kitais ir kaip jie gali gyventi taikoje ir harmonijoje.

Kiekvienoje „Nemirtingos dainos“ serijoje yra šeši stabų dainininkai, kurie atliks epizodo dainininkės dainas.

„Boss InThe Mirror“ demonstruoja įmonių vadovus, kurie atlieka savęs vertinimą, kad sukurtų sveiką darbo aplinką savo darbuotojams.

'Ponas. „House Husband“ rodo šešis vyrus, kurie atlieka namų ruošos darbus ir auklėja vaikus, kol juos stebi kiti aktoriai.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Žvaigždžių geriausias receptas pramogų restorane!“ – tai įžymybių kulinarijos kova! Jų gaminimas yra pagrįstas tema ar žanru, kuris patenka į konkretų epizodą.

Kuri programa greičiausiai atneš „Geriausią 2020 m. įvairovę“ KBS? Prašome pasidalinti savo mintimis žemiau!

Šis straipsnis priklauso KDramastars.

Parašė: Sam Yap