Šį savaitgalį prasideda k-drama „Modern Farmer“ apie nusivylusią grupę, bandančią gyventi kaimo gyvenimą. Drama, kurioje vaidina Lee Hongki iš FT Island, Park Min Woo, Lee Si Un, Lee Ha Nui ir Kwak Dong Yeon, yra naujausias k-dramos palikimas apie grupės berniukus.

Šioje dramoje perdegusi roko grupė „Excellent Souls“ persikelia į šalį gyventi naujo. Tai ne tik ne pirmoji laida apie stabus ar vienintelė drama, kurioje stabai vaidina stabus; tai net ne pirmasis Lee Hongki k-dramos vaidmuo, atliekantis stabą. Bet tai gerai, nes k-dramas apie grupes paprastai yra smagu žiūrėti.

Štai keletas kitų k-dramų, kurios muzikos gerbėjams tikrai patinka.„Mano mylima mergina“: ši šiuo metu vykstanti drama, kurioje stabų vaidmenis atlieka tikri stabai, parodo kai kurias tamsesnes pramogų pramonės puses. Yra daug muštynės ir konkurencijos. Tačiau Rain, f(x)'s Krystal Jung ir Infinite's L ir Hoya sukuria patikimus muzikinius personažus, kurie padeda vienas kitam kurti hitus.

„Tu esi graži“: pirmasis Lee Hongki, kaip stabo, vaidmuo buvo šioje istorijoje apie vienuolę, kurią vaidino Park Shin Hye, apsimetusią grupės, kurioje vaidino Jang Geun Suk ir Jung Yong Hwa, nare. Jie visi groja muziką ir sukūrė tokią simpatišką grupę ANJELL, kad dramos gerbėjai norėjo, kad jie ir toliau koncertuotų kartu.

„Heartstrings“: CNBlue's Jung Yong Hwa taip pat vaidino muzikantą šioje dramoje. Park Shin Hye vaidina tradicinės korėjiečių muzikos studentą, kuris pamėgo savo rokerį.

„Mary Stayed Out All Night“: Jang Geun Suk šioje dramoje suvaidino nepriklausomą rokerį. Jis gyvena grafičiais papuoštame garaže, kurio negali sau leisti šildyti, bet viskas gerai, nes jis gyvena dėl savo muzikos. Tada jis sutinka Moon Geun Young personažą ir yra įkalbamas apsimesti, kad ją veda.

„Shut Up Flower Boy Band“: „My Lovable Girl“ taip pat ne pirmą kartą L grojo stabu. Jis buvo gėlių berniukų grupės narys, kuris buvo išrinktas kaip greičiausiai pasisekęs stabo praktikantas. Šioje grupėje taip pat vaidino naujasis romanų karalius Sung Joonas. Kiti grupės nariai buvo Lee Hyun Jae iš nepriklausomos grupės „Mate“ ir „Superstar K“ varžovai Kim Ye Rim ir Kim Min Suk.

„Moteris, kuri vis dar nori ištekėti“: Santykiai šioje dramoje užsimezga, kai herojė, kurią vaidina Park Jin Hee, nutraukia gitaros akordą, priklausantį muzikantui, kuriam groja Kim Bum. Jos naujienų transliuotojos personažas ilgainiui tampa populiariausiu savo populiarios nepriklausomos grupės gerbėju.