Filme „Štai ateina Jang Bo Ri“ Han Seung Yeon trenkė į nugarą Keum Bo Ra.

8 dthMBC savaitgalio dramos „Štai ateina Jang Bo Ri“ epizodas, transliuojamas gegužės 4 dth, Keum Bo Ra, turintis didelių mitybos problemų, susilaukė dukters Ka Eum (vaidina Han Seung Yeon), kuri baigė studijas JAV ir grįžo.

Han Seung Yeon negrįžo iš elitinių studijų užsienyje kursų, bet tai buvo Keum Bo Ra pastangos, nes ji buvo tokia kvaila ir jėga išsiuntė savo pusę. Han Seung Yeon taip pat atsisakė to ir jam buvo atlikta plastinė operacija, kad sugrįžtų į šalį.Han Seung Yeon patyrė didelę operaciją, o Keum Bo Ra ir Oh Chang Suk buvo labai nustebinti. Han Seung Yeon metė mokslus ir grįžo visam laikui, o kadangi ji išleido pinigus į kairę ir į dešinę, viskam, ką buvo nusipirkusi, buvo bent dešimt vežimėlių. Keum Bo Ra buvo taip nusiminusi, kad pradėjo mušti Han Seung Yeon.

Han Seung Yeon buvo taip pilna savęs, kad manė, kad visi pasaulio vyrai ją myli. Ji kupina prabangos ir naudoja jo motiną Hwa Yeon (vaidina Geum Bo Ra) kaip pinigų šaltinį ir yra jauniausia dukra, kuri visada sukelia problemų.

Ši scena buvo nufilmuota Inčono tarptautiniame oro uoste, o Keum Bo Ra kelis kartus smogė Hanui Seung Yeonui į nugarą, kai jie vaidino katę ir pelę kurdami sceną.

Baigęs vaidybą Han Seung Yeon pasakė: „Vaidymą galėjau baigti dėl vyresnių aktorių, kurie filmavimo aikštelėje pasirodė kaip mano šeima. Pajutau, kad man reikia dar labiau dirbti“ ir nusišypsojau.

Ateityje Han Seung Yeon suras darbą, kuris jam patinka, todėl Dong Hoo (vaidina Han Jin Hee) ir Hwa Yeon nusimins, nes tai parodys naują jų pusę.