Žvilgtelėkite į Yoon Jong Hoon ir Kim So Yeon(Nuotrauka: instagram)
Žvilgtelėkite į įtemptą Yoon Jong Hoon ir Kim So Yeon konfrontaciją „Mansarda“

Besibaigianti drama „The Penthouse: War in Life“ atskleidė keletą trumpų nuotraukų apie tai, kas nutiks būsimame epizode!

Serialas demonstruoja godumo, išdavystės ir keršto istoriją. Istorijos centre bus moteris, kuri padarys viską, ko reikia, kad pasiektų savo tikslą – tapti aukštuomenės dalimi ir tapti žinoma kaip „karalienė“ 100-ojo aukšto mansarda Gangname mieste. Tai jai sėkmės simbolis. Jame taip pat dalyvaus moterys, kurios iš visų jėgų stengsis apsaugoti savo šeimas ir save.

Žvilgtelėkite į Yoon Jong Hoon ir Kim So Yeon(Nuotrauka: Instagram)
Žvilgtelėkite į įtemptą Yoon Jong Hoon ir Kim So Yeon konfrontaciją „Mansarda“

Lee Ji Ah vaidina Shim Soo Ryun, moteris, gimusi turtingoje šeimoje. Ji tapo elegantiška aukštuomenės moterimi ir yra laikoma Penthouse buto karaliene. Ji yra ištekėjusi už sėkmingo verslininko ir nekilnojamojo turto magnato Joo Dan Tae, kurį vaizdavo Uhm Ki Joon. Tuo tarpu Kim So Yun, kurią vaidina Chun Seo Jin, yra dar viena turtinga moteris, kuri gimė turėdama pinigų ir galios. Tačiau ji yra arogantiška ponia. Ji yra ištekėjusi už ambicingo vyriausiojo chirurgo bendrojoje ligoninėje Ha Yoon Chul, kurį vaidina Yoon Jong Hoon.

Galiausiai Eugene vaidina Oh Yoon Hee, moterį, gimusią iš žemesnės klasės šeimos. Ji siekia, kad jos vaikams sektųsi, ir nori būti aukštesnės klasės visuomenės dalimi dėl savo vaikų.

Įspėjimas! Bus spoilerių, paminėtų žemiau!

Ankstesnėje serijoje Chun Seo Jin patraukė žiūrovų dėmesį, kai perdavė skyrybų dokumentus Ha Yoon Cheol (Yoon Jong Hoon). Kartu su skyrybų dokumentais ji reikalauja 70 mlrd. vonų (apie 6,4 mln. USD) alimentų. Žiūrovus sukrėtė ir psichozinė scena. Ji tyčia paliko tėvą mirštantį ant laiptų ir paskubomis įėjo į savo studiją groti pianinu ir tiesiog išprotėjo, atskleisdama savo tamsiąją pusę.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino oficiali SBS dramos paskyra (@sbsdrama.official)

Naujai išleistose nuotraukose užfiksuota įtempta Chun Seo Jin ir Ha Yoon Cheol konfrontacija, kai atrodo, kad Seo Jin kažkam skambina telefonu, nežinodamas, kad Yoon Cheol ją stebi. Tada Ha Yoon Cheol lėtai prieina prie jos įtariai. Chun Seo Jin tvirtai žiūri į jį, slėpdama savo kaltę ir vengdama diskomforto, kurį ji gali jausti.

Žvilgtelėkite į Yoon Jong Hoon ir Kim So Yeon(Nuotrauka: instagram)
Žvilgtelėkite į įtemptą Yoon Jong Hoon ir Kim So Yeon konfrontaciją „Mansarda“ Žvilgtelėkite į Yoon Jong Hoon ir Kim So Yeon(Nuotrauka: instagram)
Žvilgtelėkite į įtemptą Yoon Jong Hoon ir Kim So Yeon konfrontaciją „Mansarda“

Žiūrovams belieka svarstyti, ar Chun Seo Jin sugebės paslėpti savo giliausią paslaptį – kad ji paliko savo tėvą mirti.

(Nuotrauka: instagram)
Žvilgtelėkite į įtemptą Yoon Jong Hoon ir Kim So Yeon konfrontaciją „Mansarda“

„Penthouse: War in Life“ prodiuserių komanda pagyrė du aktorius už nuostabią vaidybą ir pareiškė, kad aukštos kokybės Kim So Yeon ir Yoon Jong Hoon pasirodymas visada nustebina žiūrovus. Puiki jų vaidyba leidžia suprasti, kas bus kitame epizode.

Būsimas „The Penthouse: War in Life“ serialas bus rodomas gruodžio 21 d., 22 val. KST. Būtinai nepraleiskite!

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė: Liza Parker