Nuo tada, kai po premjeros „Nok-Du pasaka“ užkariavo kiekvieno žiūrovo širdis savo jaudinančiu siužetu, pasakojančiu apie vyrą, vardu Jeon Nok Du, kurį vaidina Jang Dong Yoon, kuris persirengia moterimi, kad patektų į paslaptingą pasaulį. -Moterų bendruomenė su didelėmis viltimis atrasti tiesą šioje bendruomenėje. Kartą Nok Du susidūrė su moterimi, vardu Dong Dong Joo, kurią vaidina Kim So Hyun, kuri yra besimokanti ar moteriška kurtizanė, o vėliau jie tapo kambario draugėmis.

Praėjusios savaitės seriale buvo parodyta, kaip Nok Du veikėjas iš visų jėgų stengiasi nuslėpti savo tikrąją tapatybę bendruomenėje, dalindamasis kambariu su Dong Joo. Nors pirmasis jų susitikimas nebuvo toks gražus ir draugiškas, Dong Joo pradėjo atverti savo širdį Nok Du, todėl jų draugystės pobūdis pasikeitė.

Baigėsi naujausia serija „Pasakojimas apie Nok-Du“, kurioje Nok Du gresia pavojus atskleisti tikrąją savo tapatybę ir įtampą jau buvusiam dramatiškam siužetui. Be to, naujai išleisti Dong Joo kadrai rodo, kad jis praktikuoja kai kuriuos šokio žingsnelius su kitais gisaeng praktikantais bendruomenėje, o Nok Du vis dar bando pasislėpti už pavėsinės, meiliai žvelgdamas į Dong Joo. Tačiau paskutinėse nuotraukose parodyta, kaip Nok Du padeda Dong Joo šokti, tuo pačiu sužadindamas žiūrovų smalsumą, kokie pokyčiai įvyks tarp jųdviejų ir kaip tai paveiks Nok Du misiją viduje atskleisti tiesa istorijoje.Galiausiai prodiuserių komanda pareiškė: tarp Nok Du ir Dong Joo oficialiai pradės klestėti unikali ir kvaila romantika. Nok Du ir Dong Joo, kurie užsiminė apie pasikeitimus jų santykiuose, planuoja linksmai ir jaudinančiai sujaudinti jų romantišką sinergiją. Nekantriai laukite chemijos tarp Jang Dong Yoon ir Kim So Hyun, kurie ir toliau demonstruos savo talentus, kol drama judės į priekį. Kitas epizodas bus rodomas spalio 7 d., 22 val. KST.