Misija įvykdyta! Lee Junho pagaliau įvykdė savo pažadą gerbėjams ir „The Red Sleeve Cuff“ žiūrovams, atlikdamas šią 14 val. hitą MBC laidoje „Radio Star“.

Skaitykite toliau, kad pamatytumėte, kaip išsipildė stabo aktoriaus pažadas!

Lee Jun(Nuotrauka: MBC Instagram) Lee Junho šoka pagal 14:00 „Mano namai“

Lee Junho, Kang Hoon ir Oh Dae Hwan šoka į 14:00 „Mano namai“

Vasario 2 d. laidos „Radio Star“ serijoje buvo „Raudonųjų rankogalių rankogaliai“ aktoriai Lee Junho, Lee Se Young, Kang Hoon, Oh Dae Hwan, Jang Hye Jin ir Lee Min Ji. Iš viso grupė žiūrovams sukėlė juoko ir netgi pasidalijo nuostabiomis istorijomis apie tarpusavio darbą dramoje. Jie taip pat kalbėjo apie tai, kaip pasikeitė jų gyvenimas po vaidmens rekordinėje K serijoje.Kadangi Lee Junho programoje dalyvavo antrą kartą, jis jau buvo užmezgęs gerus santykius su vedėju. Praėjusį 2021 m. lapkritį jis svečiavosi kartu su kolega Oh Dae Hwanu. Tai buvo istorinės-romantinės dramos premjera.

Lee Jun(Nuotrauka: MBC Instagram) Lee Junho šoka pagal 14 val. laidą „Mano valanda“

Jis paminėjo, kad kai „The Red Sleeve Cuff“ viršijo 15 procentų žiūrovų reitingo, 2PM narys šoks pagal jų grupės seksualų kūrinį „My House“, vilkėdamas karaliaus chalatą, kurį naudojo dramoje.

Laimei, serialas ne tik pateisino pažadą, bet ir pranoko lūkesčius. Jis sulaukė didžiulio žiūrovų palaikymo ir pelnė ne vieną apdovanojimą.

„Raudonosios rankovės rankogaliai“ prasidėjo kukliu įvertinimu, tačiau iki finalo jis pakilo iki 17 procentų.

Lee Junho ir Oh Dae Hwan(Nuotrauka: MBC Instagram) Lee Junho šoka pagal 14:00 „Mano namai“

Po dviejų mėnesių laukimo ir grįžęs į radijo laidą, aktorius-stabas pagaliau įvykdė savo pažadą ir net 14:00 šoko pagal serialą „Mano namai“ kartu su kolegomis Kang Hoon ir Oh Dae Hwan... taip pat apsirengęs. tai Hanbok!

TAU TAIP PAT GALI PATIKTI: Lee Se Young pripažįsta, kad Lee Junho yra jos telefono ekrano užsklanda – štai kokia istorija

Kang Hoonas ir Lee Junho(Nuotrauka: MBC Instagram) Kang Hoon ir Lee Junho šoka pagal 14:00 „Mano namai“

Vienas iš programos vedėjų, Yoo Se Yoon, pakomentavo, kad jie galėjo susitikti su karaliumi Jeongjo ir 14:00 tuo pačiu metu.

Tada Junho atsakė, kad net negali atpažinti, kas jis yra tą akimirką, nes šokdamas pagal populiarią K-pop dainą jis taip pat vilkėjo karaliaus kostiumą.

Žiūrėkite, kaip Lee Junho, Kang Hoon ir Oh Dae Wan šoka pagal 14:00 laidą „Mano namai“ čia !

14:00 Lee Junho sėkmingas pirmasis solo gerbėjų susitikimas

„Radio Star“ studija buvo pripildyta linksmybių ir juoko iš šeimininkų ir „The Red Sleeve Cuff“ aktorių pastarojo svečio pasirodymo metu. Kadangi jis buvo nufilmuotas prieš Lee Junho gimtadienį sausio 25 d., programa ir jo kolegos nustebino jį studijoje gimtadienio tortu.

Apdovanojimus pelnęs aktorius buvo dėkingas, kad savo ypatingą dieną atšventė su artimais kolegomis.

Lee Jun(Nuotrauka: MBC Instagram) Lee Junho šoka pagal 14:00 „Mano namai“

Be to, dėl populiarios paklausos Lee Junho pirmąjį savo gerbėjų susitikimą neprisijungus ir internetu surengė praėjusių metų sausio 22 ir 23 d. Tai taip pat buvo ypatingas įvykis švenčiant jo 32-ąjį gimtadienį.

Pirmasis Lee Junho renginys „Junho The Moment“ sulaukė didžiulės sėkmės. Bilietai buvo išparduoti iš karto, o jo artimas draugas Song Joong Ki net pirmą kartą pasirodė savo dvi dienas trunkančio solo pasirodymo dieną.

JEI PASLAUGATE: Korėjos reporteris atskleidžia 14:00 Lee Junho populiarumo paslaptį

Norėdami gauti daugiau „K-Drama“, „K-Movie“ ir įžymybių naujienų bei atnaujinimų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Shai Collins pranešė apie tai.