Mokytojai yra antrieji tėvai, kurie dalijasi savo žiniomis ir išmintimi savo mokiniams.

Štai K-dramų mokytojai, kurių žinios ir gyvenimo patirtis įkvėps jus daryti geriau ir siekti geros ateities. Su iššūkiais, su kuriais susiduria gyvenime, jų mokiniai tampa motyvuoti keisti save ir pasiimti ką nors vertingo.

Mokykla 2013 m

Tai K-Drama mokytojai, kurie įkvėps jus mokytis ir gerai gyventi(Nuotrauka: KBS)

Vaidina Choi Daniel ir Jang Nara, vienas didžiausių iššūkių, su kuriais jie susiduria kaip mokytojai, yra motyvuoti savo mokinius, kad mokykla būtų prioritetinė. Jie įstojo į mokyklą, kurioje mokiniai savo grubiu elgesiu nugali savo mokytojus.Praktikuodamas savo įsitikinimus, Jang Nara sakė: „Mokykla yra vieta, kur mes mokome žmones mąstyti patiems. Tai ne vieta, kur mokome gudrybių, kaip įstoti į koledžą. Tai vieta, kur mes ugdome žmones. Dėl savo ryžto ir atkaklumo mokant mokinius teisingo kelio ji tampa pažeidžiama aukštesniųjų asmenų. Tačiau jos atsidavimas ir veiksmai sukuria pokyčius į gerąją pusę, nes mokiniai suvokia visą savo potencialą.

Svajokite aukštai

Tai K-Drama mokytojai, kurie įkvėps jus mokytis ir gerai gyventi(Nuotrauka: KBS)

Šeši talentingi mokiniai įgyvendino savo svajones, nes juos palaiko mokytojas Uhm Ki Joonas. Jam buvo suteikta atsakomybė, kad mokiniai atstovautų mokyklai, kaip nurodė administracija. Užuot spaudęs savo mokinius siekti neįmanomų dalykų, jis vadovauja ir remia juos pagal jų pačių valią ir gabumus. Uhm Ki Joon motyvuoja mokinius dirbti savo tempu, o ne galvoti apie kylančią konkurenciją ir nusivylimus.

Studijų magistras

Tai K-Drama mokytojai, kurie įkvėps jus mokytis ir gerai gyventi(Nuotrauka: KBS)

Bae Doona yra mokytoja, kuri įkvepia ir gina savo mokinius nuo bjaurios mokyklų sistemos biurokratijos. Ji bijo bendraudama su kitais mokytojais, kurie jai meta iššūkį susidoroti su tuo, kas teisėta mokinių gerovei. Ji aistringai siekia apsaugoti savo studentus nuo kitų fakulteto narių, kurie jau seniai buvo atmesti.


Kas atsitiko

Tai K-Drama mokytojai, kurie įkvėps jus mokytis ir gerai gyventi(Nuotrauka: MBC)

Viena geriausių mokytojo ir mokinio santykių istorijų, abi viena kitai padėjo įvairiais būdais. Oh Man Seok yra mokytojas ir mirštantis alkoholikas, kuriam sunkiai sekėsi pasirodyti savo srityje. Jis moko talentingus ir motyvuotus kolegijos studentus, kurie vėliau jį pritraukia geriau atlikti savo veiklą. Tada jis pradėjo dėstyti ne tik dalykų, kurie suteikia žinių, bet ir daugiau apie gyvenimą.Jis pradėjo jais rūpintis, todėl jo pamokos tapo sudėtingesnės.

Nors ir liūdna, nes mokytojo gyvenimas tuoj baigsis, jis gerai prisimenamas dėl to, ką perdavė savo mokiniams ir kaip atgauna save.

Sunkiosios atletikos fėja Kim Bok Joo

Tai K-Drama mokytojai, kurie įkvėps jus mokytis ir gerai gyventi(Nuotrauka: MBC)

Choi Moo Sungas, kaip profesorius Yoon Deok Man, yra žmogus, kuris laikosi savo šūkio: „Kaip baigsi, yra taip pat svarbu, kaip pradėsi“. Jis motyvuoja savo sportininkus daryti viską, ką gali, ir tuo pačiu mėgautis gyvenimu, koks jis ateina. Jam labiau rūpi procesas, kad sportininkai jaustųsi laimingi ir tuo pat metu būtų sėkmingi. Prie jo prisijungia jos kolega treneris Jang Young Nam, kuris taip pat daro viską, kad paskatintų sportininkus ir taptų vienu iš žmonių, kuriais jie taip pat gali pasitikėti.

Kas tavo mėgstamiausias K-dramos mokytojas? Komentuokite žemiau!