Matydami mūsų mėgstamą K-drama porą, išreiškiančią savo meilę vienas kitam – nuo ​​susikibimo už rankų iki užsimerkusių iki bučinių – visi alpstame ir norime patirti tą patį. Kiek daugiau, jei vyras pagaliau priklaupia ant vieno kelio ar tiesiog sumirksės akinančiu žiedu, kai meiliai žiūri į moterį?

K-dramos vedybų pasiūlymai niekada neverčia mūsų širdžių virpėti. Tai tiesiog taip siurrealistiška ir, pripažįstame, norime, kad būtume tą pačią akimirką ir pasakytume „taip“. tūkstantį kartų.

Pateikiame nepamirštamiausių K-dramos santuokos pasiūlymų sąrašą.Karalius: Amžinasis monarchas

(Lee Min Ho ir Kim Go Eun)

Tai įsimintini K-Drama pasiūlymai, kuriuos tūkstančius kartų sakote „taip“.(Nuotrauka: SBS)

Karalius Lee Gonas (Lee Min Ho) išpažįsta savo meilę keliaudamas aplink begalybę ir atverdamas visas visatos duris, kad ją surastų.

„Nesvarbu, kokios durys atsivertų prieš mus gyvenime, net jei akimirkos, kuriomis dalinamės, mus liūdina. Mylėsiu tave nenuilstamai. Mes nusprendėme mylėti mus pasirinkusį likimą šiandien ir per amžius.

„Avarinis nusileidimas ant tavęs“

(Hyun Bin ir Son Ye Jin)

(Nuotrauka: tvN)

Kapitonas Ri Jeong Hyeok (Hyun Bin), nepaisant tarp jų esančių ribų, toliau kovojo už jų meilę.

„Amžinai dėkingas, kad atėjai į mano gyvenimą, tu esi brangi dovana. Jei norite sužinoti, ar mes vėl pasimatysime melsdamiesi ir laukdami iš visos širdies, taip, galite, nes aš tave myliu.

'Karūnuotas klounas'

(Yeo Jin Goo ir Lee Se Young)

Tai įsimintini K-Drama pasiūlymai, kuriuos tūkstančius kartų sakote „taip“.(Nuotrauka: tvN)

Karalius Lee Hunas (Yeo Jin Goo) prisipažįsta meilėje ir pažada būti su ja amžinai.

„Daugelis sakė, kad vaikščioti vienam yra vienišas, jie sako, kad meilužiai, vaikštantys po šiuo medžiu, gyvena laimingai. Ar galiu paklausti, ar norėtumėte būti mano laimingas? Neleisiu tavęs nuvilti, kad pažadu. Aš daugiau neleisiu tau verkti vienam ir pažadu, kad pasidalinsi su manimi visais gerais ir blogais laikais.

„Kas negerai su sekretoriumi Kim“

(„Park Seo Joon“ ir „Park Min Young“)

Tai įsimintini K-Drama pasiūlymai, kuriuos tūkstančius kartų sakote „taip“.(Nuotrauka: tvN)

Lee Young Joon (Park Seo Joon) pasakė Kim Mi So: „Atmink, kad minėjai, kad tau patiko, kai dainavau tau lopšinę, kad ji padėjo tau užmigti. Nusprendžiau, dainuosiu tau lopšinę visą likusį gyvenimą. Prašau kiekvieną vakarą užmigti šalia manęs.

'Ponas. Saulės šviesa'

(Lee Byung Hun ir Kim Tae Ri)

Tai įsimintini K-Drama pasiūlymai, kuriuos tūkstančius kartų sakote „taip“.(Nuotrauka: tvN)

Kapitonas Eugene'as Choi (Lee Byung Hun) buvo toks romantiškas, kai pasakė jai: „Jei planuoji mane palikti ir nori išsaugoti savo šalį, aš pasirinksiu likti nuošalyje, bet tą akimirką, kai tave pamačiau, tu esi moteris, kuri tai turi savyje. Giliai viduje aš tave įsimylėjau.

„Guardian: Vienišas ir didysis Dievas“

(Gong Yoo ir Kim Go Eun)

Tai įsimintini K-Drama pasiūlymai, kuriuos tūkstančius kartų sakote „taip“.(Nuotrauka: tvN)

Kim Shin (Gong Yoo) pasakė savo nuostabiai nuotakai: „Noriu tau kai ką pasakyti taip, kaip šiandien atrodo teisinga. Aš supratau, kad visa mano pirmoji buvo su tavimi. Ar kitą gražią dieną tapsi mano nuotaka?