„Marvel“ „Agento Carterio“ gerbėjų gali laukti maloni staigmena arba siaubingas nusivylimas. Nors dar nepatvirtinta, ar serialas bus atnaujintas ar atšauktas, naujausi gandai teigia, kad kitą savaitę ABC paskelbs oficialų pranešimą.

Pagal Rizikos kapitalo paštas , yra didelė tikimybė, kad „Agentas Carteris“ bus atnaujintas antrajam sezonui. Nors serialas nepateisino tinklo lūkesčių, vertinant reitingus, buvo sakoma, kad vykdomieji prodiuseriai buvo pasirengę duoti dar vieną bandymą.

Kaip Kiltandkeeley Anksčiau buvo pranešta, kad buvo gandai, kad „Agento Carterio“ 2 sezonas bus atšauktas dėl slegiančių jo reitingų. Iš planuotos 13 serijų serijos laida buvo sumažinta iki aštuonių. Nors tiek serialo premjera, tiek finalinis epizodas surinko daugiau nei 4 milijonus peržiūrų, serialas vis dar nėra patvirtintas, palyginti su kitomis programomis.



Tačiau ABC prezidentas Paulas Lee liko optimistiškai nusiteikęs dėl laidos ateities. Taip pat įdomu pastebėti, kad Hayley Atwell (Peggy Carter) pasirodys filme „Keršytojai: Ultrono amžius“. Šios naujienos gali paskatinti ABC prodiuserius atnaujinti serialą antrajam sezonui.

„Agento Carterio“ vykdomoji prodiuserė Tara Butters dar nepaskelbė pareiškimo dėl galimo pasirodymo atnaujinimo ar atšaukimo. Tačiau Buttersas atskleidė, kad laidų vedėjai jau turėjo galvoje siužetus, jei serialas būtų atnaujintas.

Kalbėdamas su Cineablendas , Butters atskleidė, kad ji nekantrauja išplėsti dabartinį 8 serijų formatą iki 13 serijų. Ji taip pat sakė, kad nors gerbėjai matė seną Peggy Carter versiją filme „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“, serialas artimiausiu metu nepasikeis į skirtingus dešimtmečius. Ji sakė, kad dalis „Agento Carterio“ žavesio buvo ta, kad jis vyksta pokario epochoje.

Buvo gandai, kad tinklas praneš, ar „Agento Carterio“ 2 sezonas bus atšauktas arba atnaujintas iki pavasario atostogų.