Už žavios Ahn Hyo Seop ir berniuko šalia auros slypi žandikaulį slegiantis kūno sudėjimas, dėl kurio jo gerbėjai tikrai alptų.

26 metų kanadietis atskleidė savo treniruočių rutiną, kurią sudaro keistas triukas ir didžiulis svorio metimas per vieną K-dramą.

Daugelis atpažintų šį Pietų Korėjos širdžių ėdiką iš didžiulio hito K-dramos „Dr. Romantic 2“, kur jis atliko jauno kvalifikuoto chirurgo Seo Woo Jin vaidmenį kartu su Lee Sung Kyung ir Han Seok Kyu.Daktaras Romantikas 2(Nuotrauka: Lee Sung Kyung oficialus „Instagram“)

Šiuo metu jis vaidina naujai išleistoje istorinėje fantastinėje dramoje „Raudonojo dangaus mylėtojai“, kurioje vaidina aklo astrologo Ha Ram personažą priešais Kim Yoo Jungą.

(Nuotrauka: SBS)

Tačiau tarp savo žymių serialų „Bedugnės“ žvaigždė neseniai atskleidė nuostabų įprotį, kurį turi prieš pradėdamas treniruotis.

SKAITYTI DAUGIAU:„Raudonojo dangaus mylėtojai“ 3 serija: Kim Yoo Jung prisistato Ahn Hyo Seop + išlieka pirmaujanti pirmadienio ir antradienio serija

Ahn Hyo Seop treniruotė 2021 m

Ahn Hyo Seop(Nuotrauka: Starhaus Entertainment oficialus Instagram)

Neseniai pasirodydamas SBS laidoje „Mano mažasis berniukas“, aktorius pasidalijo savo treniruočių įpročiais, įskaitant unikalią praktiką.

Laidoje jis laidos vedėjui pasakojo, kad prieš sportuodamas nusiprausdavo po dušu.

„Turiu unikalų įprotį nusiprausti po dušu prieš mankštą. Noriu mėgautis pačia treniruote“, – aiškino jis.

Tačiau tęsiantis interviu, Ahn Hyo Seop papasakojo, kad praleidžia dušą, kai jau praėjo savo rutiną, ir pridūrė: „Aš nusiprausiu prieš eidamas miegoti, bet tiesiog persirengiu naujais drabužiais, ir viskas. Galų gale, tai mano prakaitas“, – suglumino laidos vedėjas Seo Jang Hoonas, sakydamas: „Aš nesuprantu šios logikos“. '

Galiausiai, jis pasidalijo tuo niekam netrukdytų, nes jis gyvena vienas.

Tiesą sakant, „Aukščiausiųjų vadovų“ žvaigždė Pietų Korėjoje gyvena vienas nuo 17 metų.

Ahn Hyo Seop susiduria su intensyviu svorio metimu K-drama „30, bet 17“

Ahn Hyo Seop(Nuotrauka : News 1 Korea)

Kita Ahn Hyo Seop drama, kuri išgarsino jo šlovę žemėlapyje, yra romanų serialas „30 but 17“ su Shin Hae Sun.

Ankstesniame interviu jis kartą atskleidė, kad vaidindamas 2018 m. SBS dramoje jis net nesistengdamas numetė itin didelį svorį.

Drama reikalauja, kad jis praktikuotų irklavimą, nes jo personažas Yoo Chanas yra sportininkas.

Negana to, 26-erių įžymybė pasidalijo, kad prieš filmavimo sesiją du mėnesius buvo treniruojamasi.

„Džiaugiamės, kad treniruotės pasiteisino (atsižvelgiant į fizinę išvaizdą), bet tikrai nebuvo lengva“, – prisiminė jis.

Per filmavimą Ahn Hyo Seop numetė beveik 9 kilogramus, nepaisant to, kad priaugo ir valgė dvigubai daugiau nei įprastai.

Aktorius taip pat pridūrė, kad didelė drėgmė yra vienas iš veiksnių, paskatinusių jį mesti svorį.

Be to, jis pasidalijo, kad nori atrodyti kaip tikras atletas, kad atitiktų savo vaidmenį; deja, jo kūnas nebendradarbiauja.

Vietoj to, jis valgė tiek daug, todėl jam pykino ir pridūrė: „Mano juosmuo buvo 26 coliai ir aš numečiau beveik 8–9 kilogramus“.

Dabar gerbėjai Ahn Hyo Seop „Instagram“ tinkle gali pamatyti įspūdingą aktoriaus kūno sudėjimą ir žvilgsnį į jo dabartinį serialą.

JEI PASLAUGATE: Prieš „Raudonojo dangaus mylėtojų“ išleidimą Ahn Hyo Seop Elle Korėjoje skleidžia įspūdingus vaizdus

Šis straipsnis priklauso KDramastars
Parašė Geca Wills