Rugpjūčio 9 d. „Apink“ narys ir „Sassy Go Go“ aktorė Jung Eunji (dažniausiai žinoma kaip Eunji) socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė nuotrauką, kurioje pavaizduota puiki jos kūno sudėjimas ir tonizuoti pilvo raumenys.

Apink Eunji Wows gerbėjai naujame Instagram įraše

„Mr. Chu dainininkė Eunji nustebino gerbėjus ir „Instagram“ sekėjus, paskelbusi nuotrauką, kurioje ji vilki sporto salės drabužius, atskleidžiančią jos puikų ir liekną kūną bei tonusius pilvo raumenis.

Nors iš jos žavingo veido tai neaišku, 28 metų dainininkė ir aktorius yra sporto salės mėgėjas, kuris visada lankosi sporto salėje pasportuoti.JEI PASLAUGATE: 2021 m. K-Drama pirmasis ir antrasis vyrų lyderių susidūrimai ir meilės trikampiai

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino @artist_eunji

Gerbėjai ir jos „Instagram“ sekėjai pamėgo naują jos nuotrauką ir paliko komplimentų bei pagyrų kupinus komentarus.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino @artist_eunji

Dainininkė ir aktorius šiuo metu ruošiasi naujam romantinės komedijos-dramos serialui su Lee Sun Bin, Secret's Han Sun Hwa ir Super Junior Choi Siwon.

TAU GALI PATIKTI: „Mano erzinantis brolis“ aktorių atnaujinimas 2021 m.: štai kas daro Jo Jung Suk, EXO Do Kyungsoo ir Park Shin Hye užimtus

Kai nėra sporto salėje, Eunji užsiima didžėjumi KBS Cool FM laidoje Jung Eunji's Music Plaza, kuri rodoma nuo 2019 m.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino @artist_eunji

Jung Eunji yra aktorė

Eunji vokalas yra vienas švariausių ir gražiausių Hallyu istorijoje. Ji debiutavo 2011 m. su nariais Chorong, Bomi, Naeun, Namjoo ir Hayoung, kurie taip pat yra aktorės.

Jungas Eunji(Nuotrauka: Wikimedia Commons)

„Apink“ išleido populiarias dainas „NoNoNo“, „LUV“, „Mr. Chu, „Prisimink“ ir „Dumhdurum“.

2012 m. Eunji debiutavo mažame ekrane TVN draminiame seriale „Reply 1997“. Ji sulaukė pagyrų ir dėmesio už savo aktorinius įgūdžius 2015 m. jaunimo romantinėje komedijoje-dramoje „Pralinksmink!“ taip pat žinomas kaip Sassy Go Go.

Neseniai ji suvaidino ypatingą epizodą 2020 m. romaninėje dramoje „Backstreet Rookie“ su Ji Chang Wook ir Kim Yoo Jung.

JUMS GALI DOMĖTI:Anonsas „Gimtasis miestas Cha-cha-cha“ parodo neįprastus Shin Min Ah ir Kim Seon Ho personažų santykius

Dainininkė ir aktorė pasirodys 2021 m. TVING žiniatinklio dramoje „Drinken City Women“ su Lee Sun Bin, Secret's Han Sun Hwa ir Super Junior's Siwon.

Apink's Eunji vaidins origami turinio kūrėją naujame draminiame seriale

Eunji vaidins kartu su „Nusikaltėlių protų“ aktore Lee Sun Bin, „Secret's Han Sun Hwa“ ir „Super Junior“ Siwon būsimame TVING seriale „Drunken City Women“.

Girtos miesto moterys(Nuotrauka: Tving oficialus Instagram)

Draminiame seriale vaizduojamos istorijos apie tris profesionalias moteris, kurios vartoja alkoholį norėdamos pabėgti nuo savo realybės ir tiki, kad gėrimas po darbo yra vienintelė gyvenimo esmė.

Apink's Eunji vaidins Kang Ji Gu, origami turinio kūrėją.

Girtos miesto moterys(Nuotrauka: tving oficialus „Instagram“) Girtos miesto moterys(Nuotrauka: tving oficialus „Instagram“)

Ji ir jos draugai Han Ji Yeon, jogos instruktorius, kurį vaidins Secret's Han Sun Hwa ir Ahn So Hee, televizijos scenaristas, kurį vaidins Lee Sun Bin, religingai geria, kad pabėgtų nuo savo realybės.

Choi Siwonas iš „Super Junior“ prisijungs prie aktorių vaidmens kaip Kang Buk Gu, vienintelis geriantis vyras, dirbantis pramogų prodiuseriu.

Apink Eunji, Lee Sun Bin, Han Sun Hwa ir Super Junior Siwon(Nuotrauka: Tving oficialus Instagram)

Tikimasi, kad žvaigždžių grupė būsimoje dramoje parodys gaivų ir paguodą.

„Drinken City Women“ Daugiau informacijos ir išleidimo data

(Nuotrauka: Apink, Lee Sun Bin, Han Sun Hwa, Super Junior Siwon oficiali Instagram paskyra)

Filmą „Drinken City Women“ prodiusuoja TVING. Prodiuserių komanda patikino gerbėjus ir žiūrovus, kad naujoji drama suteiks jaukumo ir linksmybių su savo panašia, patrauklia ir guodžiančia drama.

Tikimasi, kad „Drinken City Women“ premjera įvyks vėliau, 2021 m.

Sekite KDramastars, kad gautumėte daugiau Kdrama, KMovie ir įžymybių naujienų!

Šis straipsnis priklauso KDramastars.
Parašė Elijah Mully.