Populiariai žinomas dėl savo piktadariško vaidmens JTBC filme „Itaewon Class“, Ahn Bo Hyun sulaukė žiūrovų dėmesio dėl savo lanksčios vaidybos. Daugelis žmonių jį vertina kaip pasiekusį menininką dėl ankstesnių ir būsimų didelių projektų. Bet ar žinojai? Prieš išgarsėdamas, Ahn Bo Hyun turėjo imtis įvairių darbų, nesusijusių su vaidyba, kad galėtų išlaikyti save.

Ahn Bo Hyun dalijasi savo kuklia karjeros kelione

Ne visos įžymybės pradėjo didelės ir gimė su sidabriniais šaukštais burnoje. Kai kuriems teko pasukti skirtingais keliais, kol atsidūrė svajonių darbe, o Ahn Bo Hyun yra vienas iš tų įkvepiančių asmenų, kurie nedvejodami pabandė atlikti darbus, kurie toli gražu nėra jo, kaip aktoriaus, dabartinis darbas.

Yumi(Nuotrauka: TVING oficialus „Instagram“)

Neseniai seriale „Knowing Bros“ pasirodęs svečias „Mano vardas“ žvaigždė dalinosi aktoriais ir visuomene, kad prieš pradėdamas dalyvauti šou versle, jis labai stengėsi apmokėti pragyvenimo išlaidas.Ahn Bo Hyun prisipažino, kad jis dirbo daug ne visą darbo dieną, pavyzdžiui, dirbo maisto salone, degalinėje ir pristatė laikraščius Gangname.

33 metų aktorius keršto seriale „Auksinis kryžius“ debiutavo 2014 m. Tačiau žiūrovų akyse jis tapo pastebimas, kai pasirodė Song Joong Ki ir Song Hye Kyo 2016 m. dramoje „Descendants of the the the the world“. Sun', kur jis atliko karo kareivio vaidmenį.

Ahn Bo Hyun(Nuotrauka: Ahn Bo Hyun Instagram)

Nepaisant pripažinimo, kurį jis ir toliau gaudavo, Ahn Bo Hyun atlyginimo dar nepakako sąskaitoms apmokėti. Taigi kitą kartą jis vėl ieškojo darbo ne visą darbo dieną. Vyriškos lyties žvaigždė teigė, kad pripažinimas dėl savo dramų nėra visiškai tolygu turėti pakankamai pinigų pragyvenimo išlaidoms išlaikyti.

Ahn Bo Hyun(Nuotrauka: Ahn Bo Hyun oficialus „Instagram“)

Jis ir toliau dalijosi širdį veriančia patirtimi, kurią patyrė, kai pradėjo dirbti statybvietėje.

Ahn Bo Hyun paminėjo, kad savo draugų rate Busane, jo gimtojoje provincijoje, Bo Hyunas buvo toks pat žinomas kaip Song Joong Ki. Vieną dieną, kai jis buvo užsiėmęs darbu statybvietėje, draugai jam paskambino vaizdo įrašu. Kadangi jie buvo jo draugai, jis iškart atsiliepė į skambutį. Tačiau netikėtai paaiškėjo, kad jo draugai norėjo parodyti savo draugystę su juo kai kuriems savo draugams. Pamatę jį su apsauginiu šalmu ir dirbantį statybvietėje, visi Ahn Bo Hyun draugai nutilo.

TAU TAIP PAT GALI PATIKTI: Ahn Bo Hyun santykių būsena 2021 m.: ar „Mano vardas“ aktorius su kuo nors susitikinėja?

„Mano vardas“ žvaigždė Ahn Bo Hyun pradeda kurti savo vardą pramogų srityje

Laimei, 2018 m., po sunkaus darbo, Ahn Bo Hyun patyrė stabilumą savo kaip aktoriaus karjeroje. Nuo puikaus pasirodymo seriale „Itaewon Class“ iki vyriško pagrindinio vaidmens savo dramose „Mano vardas“ ir „Yumi's Cells“ aktorius pagaliau sulaukia nusipelnusio pripažinimo.

Ahn Bo Hyun(Nuotrauka: „Dispatch_Style“ oficialus „Instagram“)

Tikimasi, kad ateinančiais mėnesiais Ahn Bo Hyun dominuos pramonėje, pradedant nedideliais vaidmenimis ir baigiant vienu iš kylančių Kdramos lyderių.

Tiesą sakant, lapkričio 3 d. jis jau patvirtintas vėl vaidinti naujame seriale „Karinis prokuroras Dobermanas“ su savo naujausia pagrindine ponia Jo Bo Ah. „Kdrama“ žiūrovus pasieks pirmąjį 2022 m. pusmetį.

JEI PASLAUGATE: Patvirtinta! Ahn Bo Hyun, Jo Bo Ah ir kiti vaidins naujoje K dramoje „Karinis prokuroras Dobermanas“

Ką galite pasakyti apie įkvepiančią Ahn Bo Hyuno kelionę? Pasidalykite ja su mumis komentaruose.

Norėdami gauti daugiau „K-Drama“, „K-Movie“ ir įžymybių naujienų bei atnaujinimų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė Shai Collins.