Prieš vėl susitikdama su žiūrovais su savo sugrįžimo drama „Trisdešimt devyni“, Son Ye Jin pasirodys Yoo Jae Suk filme „You Quiz on the Block“, kur ji išpažįsta savo tikrus jausmus savo mylimajam Hyun Bin!

Štai ką pasakė A sąrašo narys.

Son Ye Jin išreiškia savo meilę Hyun Bin filme „Tu viktorina bloke“

Vasario 10 d., kaip rašo „News 1“, Son Ye Jin prisipažįsta savo tikrus jausmus Hyun Bin, savo „Crash Landing on You“ bendražygei ir tikro gyvenimo vaikinui.Sūnus Ye Jin, Hyun Bin(Nuotrauka: „The Swoon Instagram“)
Son Ye Jin, Hyun Bin | Avarinis nusileidimas ant tavęs vis dar

TVN paskelbė naujojo „You Quiz on the Block“ epizodo anonsą, kuriame Son Ye Jin buvo vienas iš ypatingų svečių.

Jų pokalbio metu Son Ye Jin netiesiogiai išreiškė jausmus savo mylimajam Hyun Bin. Klipe laidų vedėja Lee Mal Nyeon paklausė „Something in the Rain“ žvaigždės apie jos pirmąją meilę.

'Kas yra pirmoji tautos meilė?' Jis paklausė.

Son Ye Jin nedrąsiai atsakė: „Meilė, kurią šiuo metu turiu, yra mano pirmoji meilė“.

Interviu aktorė taip pat papasakojo istoriją iš vaikystės, kad kai Son Ye Jin dar buvo penkerių–šešerių metų, kai ji su mama važiavo autobusu, kažkas pagyrė jos grožį. Štai kodėl grįžusi namo aktorė iškart pažvelgė į veidrodį ir įvertino savo grožį.

Son Ye Jin paaiškina, kaip prasidėjo jos santykiai su Hyun Bin

Hyun Bin ir Son Ye Jin pripažino savo romantiškus santykius 2021 m. sausio 1 d. Tuo metu abi jų agentūros patvirtino šią naujieną pareikšdamos, kad jie pradėjo užmegzti gerus santykius per savo dramą „Crash Landing on You“.

Sūnus Ye Jin, Hyun Bin(Nuotrauka: „The Swoon Instagram“)
Son Ye Jin, Hyun Bin | Avarinis nusileidimas ant tavęs vis dar

TAU TAIP PAT GALI PATIKTI: Pranešama, kad galios pora Son Ye Jin ir Hyun Bin susirišo mazgą

„Asmeninio skonio“ aktorė atskleidė, kad draugystę jie pirmiausia užmezgė dirbdami kaip kolegos dramoje ir, laimei, pasibaigus serialui jau užmezgė ypatingus jausmus vienas kitam ir užmezgė santykius.

Son Ye Jin grįžta į mažą ekraną su „Thirty Nine“

Kita vertus, Son Ye Jin šį vasarį grįžta į mažąjį ekraną su meilės serialu „Trisdešimt devyni“. Tai bus pirmoji jos drama po „Crash Landing on You“ 2020 m.

TAIP PAT SKAITYKITE:„Trisdešimt devynių“ anonsas: Son Ye Jin, Jeon Mi Do, Kim Ji Hyun tampa vienas kito inkaru liūdesio laikais

Sūnus Ye Jin(Nuotrauka: MS team Entertainment Instagram) Son Ye Jin

Ilgai laukto serialo premjera numatyta vasario 16 d. per JTBC, o reguliari transliacija bus rodoma kiekvieną trečiadienį ir ketvirtadienį.

Taip pat vaidina Kim Ji Hyun, Jeon Mi Do, Yeon Woo Jin, Lee Moo Saeng, Lee Tae Hwan ir Ahn So Hee.

JEI PRIKLAUSOTE: Son Ye Jin, Park Min Young, Kim Tae Ri dominuos vasarį su naujomis K-dramomis

Ką manote apie Son Ye Jin išpažintį? Pasidalykite savo komentarais su mumis!

Norėdami gauti daugiau „K-Drama“, „K-Movie“ ir įžymybių naujienų bei atnaujinimų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Shai Collins tai parašė.