„Assassin's Creed Unity“ išleidimo data: „Assassin's Creed Unity“ buvo patvirtintas kaip dabartinės kartos ir tik asmeniniams kompiuteriams skirtas pavadinimas ir planuojama išleisti šį rudenį, šią popietę paskelbė „Ubisoft“.

Jei pažvelgsite į toliau pateiktą finansų skaidrę, pastebėsite, kad žaidimas yra kuriamas 10-yje „Ubisoft“ studijų: Monrealyje, Toronte, Singapūre, Kvebeke, Ansi, Šanchajuje, Čengdu, Kijeve, Monpeljė ir Bukarešte.

Vos prieš kelis mėnesius Ubisoft Šiaurės Amerikos prezidentas Laurentas Detocas sakė IGN, kad Ubisoft sulaužys metinį Assassin's Creed tvarkaraštį atidėdamas žaidimą, „jei jis nebus pakankamai geras“.„Jei manome, kad baigėme 70 procentų „Assassin's Creed“ žaidimo, mes jo nesiųsime“, – IGN sakė Detoc. „Tai kenkia prekės ženklui. Neteiksiu jums produktų pavadinimų, nes jūs juos žinote taip pat gerai kaip aš, bet jei pradėsite kurti žaidimus 70 procentų, net ir su dideliu prekės ženklu, galiausiai žmonės pakeis savo nuomonę apie tai. prekės ženklas. Jie daugiau to nenorės. Štai kas gelbsti nuo pasikartojimo. Maždaug 30 milijonų žmonių žaidžia „Grand Theft Auto“. Praėjusiais metais, norint pasirinkti apvalų skaičių, „Assassin's Creed“ žaidė apie 10 milijonų žmonių. Kai kitais metais sugalvosime Assassin's Creed, dar 10 milijonų visiškai naujų žmonių gali susidomėti nauja aplinka dėl naujos istorijos arba naujų jūrų mūšių ir piratų. Tai žaidimo variantas net nuo praėjusių metų.

„Jūs atsinešate ką nors šviežio, bet turite atnešti ir kokybės“, - tęsė jis. „Yra daug žmonių, kurie gali žaisti tavo žaidimą. Turime gerbėjų, kurie grįžta į franšizę, ir esame jiems labai dėkingi, nes manome, kad suteikiame jiems gerą žaidimą, o jie mums grąžina jį nusipirkę. Tačiau yra daug daugiau žmonių, kuriems galime parduoti žaidimus.

„Man patinka galvoti, kad mes visko neatidėliojame“, – sakė Detocas. „Iš tikrųjų svarbi vėlavimo priežastis. Nuspėti Assassin's Creed išleidimą daug lengviau, nes suprantame, ko tam reikia. Daug lengviau numatyti franšizę, kuri tikrai pasikartos, nei naują IP.

Pasak Ubisoft generalinio direktoriaus Yveso Guillemoto, šiandien investuotojams sakė, kad „Assassin's Creed Unity“ yra tik vienas iš serijos žaidimų, kurie pasirodys šį rudenį.

Remiantis ankstesniais pranešimais ir ruošiamasi išleisti kartu su Unity paskutinėje kartoje, šiuo metu sklinda gandai, kad tai yra „Assassin's Creed Comet“. Tariamai tai leis žaidėjams įtempti tamplieriaus, vardu Shay, batus.

Ubisoft dar nepatvirtino pavadinimo pavadinimo, tačiau Guillemot teigė, kad jis bus išleistas šį rudenį PS3 ir Xbox 360 platformoms.

Tuo tarpu, jei dar nematėte anonso, pažiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą!