KBS 2TV ruošiasi artėjančiam „Gegužės jaunystės“ debiutui, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka „Sweet Home“ žvaigždė Lee Do Hyun.

Transliavimo tinklas erzino gerbėjus pirmieji kadrai, kuriuose vaizduojamas 25 metų aktorius kai jis tapo aukščiausios klasės medicinos studentu Hwang Hee Tae.

Neseniai pristatytose nuotraukose „18 Again“ žvaigždė skleidžia veikėjo linksmumą ir žaismingą išraišką, nepaisant netikėtų jo gyvenimo įvykių.„Gegužės jaunystė“ aktoriai ir premjera

Dar gruodį, KBS 2TV patvirtino, kad Lee Do Hyun vadovautų būsimam retroromantinė drama, kurios veiksmas vyksta devintajame dešimtmetyje.

Be aktoriaus, tinklas paskelbė pagrindinių aktorių sąrašą, įskaitant Lee Sang Yi, Geum Sae Rok ir jo kolegą „Sweet Home“ žvaigždę Go Min Si.

„Gegužės jaunimas“ vadovauja Song Min Yeop, kuris taip pat režisavo 2019 m. dramą „Daktaras kalinys“, o premjera numatoma šių metų gegužę.

Romantinė drama vyksta audringais Gvandžu sukilimo laikais.Tai istorija apie Hwang Hee Tae, lengvabūdį medicinos studentą, užaugusį Gvandžu kaime.

Savo sąmoju ir sumanumu jis bando atitrūkti nuo savo auklėjimo stereotipo, įstodamas į prestižinį Seulo nacionalinio universiteto medicinos koledžą, kur yra laikomas savo klasės viršūne.

Ten jis susipažino su trečio kurso slaugos studente Kim Myung Hee, kurį vaidino Go Min Si.

Kaip ir Hwang Hee Tae, Myung Hee taip pat išgyveno daug gyvenimo sunkumų, tačiau atsisako suklupti ir toliau kovoja už savo svajonę.

Be dueto, Geum Sae Rok ir Lee Sang Yi vaidins brolius ir seseris Lee Soo-Ryeoną ir Lee Soo Chaną, kurių asmenybės yra priešingos.

Lee Soo Chan yra vyriausias ir yra atsakingas už jų šeimos verslą; kita vertus, jo brolis Lee Soo Ryeonas yra laimingas teisės mokyklos studentas.

SKAITYTI DAUGIAU: Lee Do Hyunas sujaudina nuolatinės sėkmės seriale „Sweet Home“

„Gegužės jaunystė“ dalyvauja pirmajame scenarijaus skaityme

KBS 2TV paskelbė oficialias nuotraukaspirmasis „Gegužės jaunystės“ scenarijaus skaitymasdalyvavo visa komanda, įskaitant pagrindines žvaigždes Lee Do Hyun, Lee Sang Yi, Go Min Si, Geum Sae Rok, Uhm Hyo Seop, Oh Man Seok, Kim Won Hae, Hwang Young Hee ir Shim Yi Young.

Be aktorių, prie stalo skaitymo taip pat buvo matyti režisierius Song Min Yeob ir scenaristas Lee Kang.

Tuo metu „Daktaro kalinio“ režisierius atskleidė, kad būsima melodrama „užfiksuos meilės ir jaunystės istorijas“, kurias bando reprezentuoti šis žanras.

Be to, jis taip pat linkėjo sėkmingai užbaigti seriją ir užtikrinti visų saugumą.

„Labiau nei bet kas kitas, tikiuosi, kad galėsime baigti filmavimą saugiai, niekam nenukentėjus. jis pasakė.

Kalbant apie rašytoją Lee Kangą, jis pasidalijo, kad tarp aktorių yra neabejotina chemija, kuri suteikė teisingumą kiekvienam veikėjui.

Be to, jis taip pat paminėjo, kaip sugalvojo siužetą sakydamas: „Kai rašau scenarijų, sėdžiu su mintimi rašyti laišką. Jaučiuosi taip, lyg dabar gavau atsakymą į tuos laiškus.

TAIP PAT PATIKRINTI: Song Kangas pasakė, kad nori vėl dirbti su Lee Do Hyun kitame projekte

Šis straipsnis priklauso KDramastars.

Parašė Geca Flores