Bae Suzy ir toliau džiugina gerbėjus savo vaidybos meistriškumu ir nuostabiais vaizdais puošdama „Harper's Bazaar Korea“ viršelį.

Paskutinis jos pasirodymas žurnalo 2021 m. gegužės mėn. viršelyje švenčia 11 metų sukaktį šioje srityje.

Bae Suzy „Harper's Bazaar Korea“.

Nuotraukų serijoje 26 metų aktorė atrodė prašmatniai su savo nuostabia apranga, vilkėdama „Dior“ ansamblį.Kitoje nuotraukoje „Start-Up“ žvaigždė skleidžia merginos kaimynystėje nuotaiką su savo laisvalaikio apranga, dėvinčia baltą viršutinę dalį ant megztos liemenės, derinamą su aptemptomis džinsinėmis kelnėmis, o išvaizdą puošia gyvūnų raštų modeliais.

Tai taip pat buvo pasidalinta Bae Suzy Instagram , surinkęs 1,2 milijono patinkančių ir beveik 6 000 komentarų.

SKAITYTI DAUGIAU: Bae Suzy ir Shin Dong Yup ves 2021 m. „Baeksang Awards“.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino 숮이 (@skuukzky)

Bae Suzy švenčia savo 11 metų jubiliejų

Per jos pokalbį su Harperio turgus komanda, keturis kartus „Baeksang Arts“ nugalėtoja atvirai pasakoja apie savo įžvalgas ir apmąsto 11 metų šou versle.

„Vagabond“ aktorė pasidalijo, kad jautė, kad laikas greitai bėga; tačiau ji taip pat paminėjo, kad užuot gyvenusi praeitimi, kreipia dėmesį į ateitį ir daugiau dėmesio skiria tai, kas dar laukia.

„Vis dar atrodo kaip vakar, bet manau, kad šis laikas jau praėjo. Atrodo, kad man labiau rūpi, kaip praleisti laiką ateityje, o ne laikas, kuris praėjo“.

Prisiminkime, Bae Suzy pirmą kartą buvo pristatyta 2010 m. kaip tuomet populiarios merginų grupės narė. Ponia A , kartu su kitais stabais Fei, Jia ir Min.

Tada ji tapo aktore ir debiutavo KBS2 muzikinėje paauglių dramoje „Dream High“.

Dėl savo neabejotinų įgūdžių ir grožio ji sukūrė keletą nuostabių dramų ir filmų. Tai apima jos proveržio pasirodymą filme „Architektūra 101“, kuriame ji įkūnijo Seo-Yeon, gyvenančios praeityje, vaidmenį.

Didžiulė filmo sėkmė taip pat pelnė jai „pirmosios tautos meilės“ titulą – slapyvardį, suteikiamą būsimoms pramonės žvaigždėms.

Be melodramos filmo, kuris laikomas vienu iš dešimties žiūrimiausių filmų Korėjoje, Bae Suzy sugebėjo sukurti keletą žymių dramų, tokių kaip „Kol tu miegojai“, „Vagabond“ ir neseniai populiarėjančią TVN dramą. „Start Up“ kartu su Nam Joo-Hyuk, Kim Sun-Ho ir Kang Han-Na.

Bae Suzy pasakoja apie iššūkius ir tai, kaip ji palaiko teigiamą nuotaiką

Susidūrusi su sudėtinga situacija, Bae Suzy viską vertina teigiamai ir vengia neužstrigti ar „nepagauti neigiamos nuotaikos“.

Ji gyvena pagal mantrą „gyvenimas per trumpas“ ir mokosi vertinti ir švęsti svarbius dalykus dabartyje.

Nepaisant didžiulės sėkmės ir įvardintos kaip viena geriausiai apmokamų aktorių, Bae Suzy mėgsta laikyti kojas ant žemės ir žino, kaip atsiduoti žmonėms.

Ankstesniame straipsnyje dainininkė-aktorė ją nuolat švenčiagimtadienio tradicija, aukojant labdarai.

Pranešama, kad „Life Share Association“ pasidalijo, kad bendra jos auka ne pelno organizacijai siekė apie 359 000 USD arba 400 mln. vonų, kurie buvo skirti pacientams, sergantiems nepagydomomis ligomis, tokiomis kaip leukemija ir vaikų vėžys, gydyti.

JEI PASLAUGATE: Bae Suzy Net Worth 2021 m.: Štai kaip pradedančioji aktorė uždirba savo milijonus

Šis straipsnis priklauso KDramastars.

Parašė Geca Wills