„Begalinė meilė“ Jung Kyung Ho pamelavo Ryu Soo Youngui, kad jis yra Hwang Jung EUm vaiko tėvas.

SBS savaitgalio dramoje „Begalinė meilė“ rugpjūčio 17 dth, Han Kwang Chul (vaidina Jung Kyung Ho) pradėjo sakyti griežtus žodžius Han Kwang Hoon (vaidina Ryu Soo Young).

Šią dieną Han Kwang Hoon pamatė naujienų straipsnį, kad Suh In Ae (vaidina Hwang Jung Eum) buvo nėščia su Han Kwang Chul vaiku. Po to Han Kwang Hoon paskambino Suh In Ae. Han Kwang Hoon pasakė: „Tu nori, kad patikėčiau, kad naujienų straipsnis yra tiesa, tiesa? Jūs iš tikrųjų sakote, kad In Ae nėščia su jūsų vaiku? Kas atsitiko In Ae?.Šiame epizode „In Ae“ matė Kwangą Hooną, išėjusį iš kalėjimo. Vos pamačiusi jį, ji pradėjo verkti ir lieti ašaras sakydama: „Aš norėjau tik tave pamatyti. Dabar vienintelis žmogus, kuriuo turiu tikėti, esi tu. Šias ašaras ji išliejo ant vienintelio žmogaus, kuriam rūpėjo Kwang Chul. Jis atsisakė visų savo turtų ir vertybių, kad pabandytų išgelbėti Iną iš kalėjimo, nes pradėjo nuoširdžiai ja rūpintis.

Tuo tarpu „Begalinė meilė“ yra SBS drama, pasakojanti apie veikėjų gyvenimus nuo 70-ųjų iki šių dienų. Tai parodo, kaip trijų žmonių svajonės persipina su jų individualiomis ambicijomis ir romantika. Lee Hyeon Jik yra prodiuseris, o rašytojas yra Na Yeon Sook.