Begalinis Kim Myung Soo, dar žinomas kaip L, pasirinko kitą savo dramos vaidmenį. Dainininkas stabas suvaidino nepriklausomą rokerį, tapusį stabu tapusiu auklėtiniu „Shut Up Flower Boy Band“, o jauną So Ji Sub siaubo romane „The Master's Sun“. Toliau jis vaidins sekretorių Gilą, IT genijaus Cha Jung Woo dešiniąją ranką, būsimoje dramoje „Cunning Single Lady“.

Sekretorius Gil kadaise dirbo ne visą darbo dieną žaidimų centre. Nuo pat pirmųjų dienų jis buvo ištikimas Cha Jung Woo, kurį vaidina Joo Sang Wook, o jo viršininkas dabar yra turtingas žmogus.

Gudra vieniša ponia iš tikrųjų yra paviršutiniška buvusi jo boso žmona Na Ae Ra, kurią vaidina Lee Min Jung. Cha Jung Woo buvo tik inžinerijos studentas, kai pora pirmą kartą susitiko. Santuoka nebuvo tokia lengva, kaip Na Ae Ra įsivaizdavo, ir pora išsiskyrė. Ji nusprendė, kad jai būtų geriau be jo.Tačiau Na Ae Ra reikalai nepagerėjo. Santuokai iširus jos gyvenimas tapo dar sunkesnis. Ji svajoja vėl įsimylėti. Taigi, kai ji vėl susitinka savo buvusįjį ir jis yra turtingas vyras, ji galvoja, kodėl gi neįsimylėjus kažkam, kuriam jau kartą buvo pamėgusi. Ji daro viską, ką gali, kad jį suviliotų.

Bet Cha Jung Woo nenori jokios jos dalies. Jis nori atkeršyti už tai, kaip ji su juo elgėsi praėjusį kartą. Tai gali reikšti, kad jis apsimes, kad įsimyli ją ir planuos ją mesti. Ar jam pavyks įgyvendinti savo planą, ar nugalės jausmai, kuriuos kadaise ši pora jautė vienas kitam? O kaip L telpa šiame paveikslėlyje?

Tikrai žino tik rašytojai. Bet vienas dalykas yra tikras.

Nors po skyrybų praėjo šiek tiek laiko, šie du veikėjai dar turi daug ką nuveikti, kol užmegs suaugusius santykius. Jie taip pat turi daug sunkių jausmų, kuriuos reikia įveikti.

Lee Min Jung paskutinį kartą buvo matytas filme „Viskas apie mano romantiką“, kuris negavo geriausių įvertinimų.

2013 m. Joo Sang Wook vaidino gydytoją populiarioje dramoje „Geras gydytojas“ ir taip pat pasirodė dramoje „Ten 2“.

Režisierius Do Dung Sun, režisavęs „Namų šeimininkių karalienę“ ir „Aš taip pat, gėle“, režisuos.

Scenarijų rašys Choi Soo Young ir Lee Ha Na. Jis rodomas vasario 26 d. po „Mis Korėjos“.