8-oje „Bite Sisters“ serijoje, būdamas vampyru, Lee Ji Yeonas (Choi Yu Hwa) prisipažino, kaip buvo taip ilgai dirbti su žmonėmis. Tuo tarpu Han Yi Na turėjo (Kang Han Na) nustebusį klientą, kuris vėliau pasirodė jos gerbėjas.

Kas verčia Lee Ji Yeoną toliau dirbti su žmonėmis?

Lee Ji Yeon papasakojo, kokius pokyčius ji patyrė per pastaruosius gyvenimo ir darbo su mirtingaisiais metais. Kaip vampyrei, jai yra didelis iššūkis išlaikyti atstumą nuo žmonių, nes ji jaučia jų kraujo kvapą, kuris gali priversti juos įkąsti.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino „Byte Sisters“ gerbėjas 🧛‍♀️🧛‍♀️🧛‍♀️ (@bitesisters)Prieš įsigydama savo kosmetikos verslą, Ji Yeon dirbo su įvairiomis įmonėmis, kurios sukūrė jos profesinę etiką šioje pramonėje. Tačiau gimusi su konkurencinga asmenybe, žmonėms ji atrodo bauginanti, o tai sukelia pavydą.

Bite Sisters – Choi Yu Hwa(Nuotrauka: Bite Sisters Instagram)

Kai ji ir toliau pasirodė darbe, Lee Ji Yeon tapo atidesnė savo kolegoms ir gali jausti tikrus jų jausmus jai. Ji prisipažino, kad kai kurios priežastys, kodėl negalėjo nustoti dirbti, buvo dėl to, kad darbo srityje, kad ir kur jis būtų, kraujas, atrodo, liejasi aukštyn kojomis. Ji jautė, kad jos smegenyse plyš kraujagyslė, ir norėjo saikingai ką nors nužudyti.

TAIP PAT SKAITYKITE:„Bite Sisters“ 6 serija: Choi Yu Hwa ir Kim Young Ah ploja atgal prieš savo priešus + Kang Han Na ir Lee Shin Young išeina į pasimatymą

Han Yi Na „Bite Sisters“ aplankė staigmeną

Į Bitės seserų parduotuvę įėjo jauna mergina ir neryžtingai žiūrėjo į drabužių kabyklas. Kim Mi Sook (Kim Young Ah) paauglei pasakė, kad jų drabužių dydžiai jai per dideli. Mergina iškart atsakė, kad ieško gabalėlio mamai nupirkti.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino „Byte Sisters“ gerbėjas 🧛‍♀️🧛‍♀️🧛‍♀️ (@bitesisters)

Mi Sook džiaugėsi jaunos ponios dėmesingumu. Kai mergina išsirinko mėlyną paltą, Kim Mi Sook paslėpė etiketę ir pasakė, kad jis parduodamas, tik norėjo padėti merginai nupirkti mamai norimą dovaną.

„Bite Sisters“ 8 serija – Kang Han Na(Nuotrauka: Bite Sisters Instagram)

Įvyniodama prekę mergina vis žiūrėjo į Han Yi Na ir vėliau prisipažino esanti didelė jos gerbėja. Vaikas taip pat sakė, kad Yi Na atrodė kaip jos mama. Gavusi pirkinį ji jau ruošėsi eiti namo.

Jos nuostabai, šalia jos pasirodė Han Yi Na ir pasiūlė parvežti ją namo, o nemokamą paslaugą gerbėjui. Kita vertus, Jung Sung Min (Lee Shin Young) padarė sklandų, bet mielą žingsnį palydėdamas juos, nes jau buvo vėlus vakaras.

Tuo tarpu po to, kai Lee Ji Yeon grįžo namo, ji gavo nerimą keliančią SMS žinutę iš vieno iš savo kolegų. Ar tai paskatins Ji Yeon parodyti savo tikrąjį save prieš savo kolegas? Sužinokime viską paskutinėse dviejose „Bite Sisters“ serijose.

JEI PASLAUGATE: „Bite Sisters“ 7 serija: Kang Han Na prisimena savo buvusią meilę

Norėdami gauti daugiau „K-Drama“, „K-Movie“ ir įžymybių naujienų bei atnaujinimų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė Shai Collins.