Pranešama, kad Bradas Pittas nerimauja dėl Angelinos Jolie dietos, nes ji ir toliau lieknėja iki pavojingo lygio.

Pasak šaltinio, kuris valgė gerai! Žurnalas „Šiuo metu ji tikrai nesveika, bet tai jokia naujiena – jis ugdo ją ir tuo metu, kai jos nebestebi, ji vėl nustoja valgyti“.

Pranešama, kad Bradas Pittas paprašė jų šešių vaikų pagalbos vadinamajame „išsaugokite mamą“, kur jie išvyksta į neatskleidžiamą vietą ir priverčia Angeliną Jolie laikytis kaloringos ir daug baltymų turinčios dietos.Įvairiose ataskaitose teigiama, kad Angelinos Jolie svoris nukrito iki pavojingų 90 svarų.

„Tačiau tai nėra jūsų įprastas persivalgymas, nes Pittas ieškojo profesionalo, kuris padėtų Angie. Pasak mūsų viešai neatskleistos informacijos, Pittas pasikvietė į pensiją išėjusią prancūzų fechtuotoją Gertrud Keazor, kuri dabar vykdo rekolekcijas, kad „bandytų ją pasiekti“, sakoma jame.

Gertrud Keazor yra „Yobaba Lounge“ rekolekcijų savininkė.

Remiantis jos svetaine, rekolekcijų namai yra kaimo pilis, žinoma dėl savo unikalaus stiliaus ir nuostabios apgyvendinimo. Patiekiamas skanus vietinės kilmės gurmaniškas maistas. Dažniausiai žali, be grūdų, be pieno ir cukraus kūriniai džiugina akį ir greitai atkuria kūno pusiausvyrą.

Jis pridūrė: „Joga ir meditacija palaiko sveikatingumo programą. Jie mokomi mūsų gražioje Jogos studijoje. Įsikūręs viršutiniame aukšte, su vaizdu į viduramžių stogus ir ryto saulę, tai žemiškos ramybės šventovė.

Pagal OK! Angelinai Jolie bus taikoma speciali dieta, skirta svorio augimui, kartu su privačiais 1 prieš 1 užsiėmimais su Keazor.

„Tikslas yra ją ugdyti ir išmokyti naujų mitybos įpročių“, – teigė šaltinis. Akivaizdu, kad Bradas Pittas nori, kad Angelina Jolie „visiškai nusiviltų, kaip jis norėtų“.