Buvęs „Wanna One“ narys ir solistas Ong Seong Wu sugrįžta į mažą ekraną kaip žavi barista naujoje Kakao televizijos dramoje „Norėtum puodelio kavos?“.

Pirmieji nejudantys Ong Seong Wu, kaip baristos Kang Go Bi, kūriniai buvo išleisti rugsėjo 30 d.

Ong Seong Wu virsta žavia barista filme „Ar norėtumėte puodelio kavos?“

Ong Seong Wu, vaidinęs filme „Daugiau nei draugai“, grįžta su nauju serialu kaip barista Kakao TV laidoje „Norėtum puodelio kavos?“ kuri paremta originalia solidžia menininko Heo Young Man istorija.27-erių dainininkas ir aktorius įsikūnys į eilinį valstybės tarnautoją Kang Go Bi, kuris virsta nauja charizmatiška barista, į kavos pasaulį patenkančio atsitiktinai.

Ong Seong Wu(Nuotrauka: Wikimedia Commons)

Kang Go Bi yra ištikimas „kavos meistro“ Park Seok, kurį vaidina Park Ho San, mokinys „Second Coffee“, seniai veikiančioje ir patikimoje kavinėje.

Mokydamiesi sudėtingų procesų ir kavos gamybos pagrindų, būsimi jos žiūrovai susipažins su žmonėmis ir daugiau apie pasaulį.

Ong Seong Wu kaip Barista Kang Go Bi

Nors susidomėjimas drama didėja, Ong Seong Wu demonstruoja savo gryną aistrą vaidinti per Kang Go Bi nuotraukas, kurios buvo išleistos rugsėjo 30 d., o tai padidina lūkesčius.

Ong Seong Wu(Nuotrauka: KakaoTV)

Paskelbtose nuotraukose 27-erių širdžių ėdikas skleidžia aura ir požiūriu, prilygstančiam profesionalios baristos.

Nuo pasinerimo į kavos pilstymą priešais espreso kavos aparatą iki kavos pilstymo rankiniu virduliu – stabas-aktorius demonstruoja 100% sinchronizavimą su Kang Go Bi.

Ong Seong Wu(Nuotrauka: KakaoTV)

Jis taip pat atkreipia dėmesį mažais gestais ir detalėmis, į tai, kaip jis stovi ir kaip įsilieja į kavinę, tarsi tai būtų stabo aktoriaus kasdienybė.

Be to, naujai išleistos nuotraukos pasižymi ryškiu ir raminančiu vaizdu, leidžiančiu žiūrovams per ekraną užuosti kavos kvapą.

Ong Seong Wu(Nuotrauka: KakaoTV)

JEI PASLAUGATE: Ong Seong Wu virsta naujoku barista būsimoje dramoje „Kaip apie puodelį kavos?“ + Prisijunkite prie veteranų aktorių parko Ho San

'Ar norėtumėte puodelio kavos?' prodiuserių komanda pasidalijo savo mintimis apie stabą-aktorių, sakydama: „Natūralus Ong Seong Wu gebėjimas tobulinti baristos bruožus per intensyvias treniruotes puikiai suteikia Kang Go Bi gyvybės“.

Kita vertus, „Kakao TV“ dar labiau skatina smalsumą apie naująjį šedevrą – dramos kvietimas į kavą, kuriame dalyvauja Ong Seong Wu, kviečiantis žiūrovus iš anksto pajusti visą kavos potyrį su „Ar norėtumėte puodelio kavos?“.

'Ar norėtumėte puodelio kavos?' Išleidimo data ir daugiau informacijos

Kakao TV „Ar norėtum puodelio kavos?“ Iš viso yra 12 serijų, kurių kiekvienos trukmė yra 25 minutės, ir kurios bus rodomos kiekvieną ketvirtadienį ir sekmadienį.

Numatyta, kad drama pirmą kartą bus rodoma sekmadienį, spalio 24 d., 17.00 val. KST per Kakao televiziją.

JUMS GALI DOMĖTI:4 Korėjos įžymybės, kurios protingai išleido savo turtą savo šeimų laimei

Sekite KDramastars, kad gautumėte daugiau Kdrama, KMovie ir įžymybių naujienų!

Šis straipsnis priklauso KDramastars.

Parašė Elijah Mully.