Atrodo, kad Ciara jau baigė išsiskyrimą su buvusiu sužadėtiniu Future, nes „I'm Out“ dainininkė grįžta į studiją ir susitelkė į naujos muzikos kūrimą. Remiantis naujausiais pranešimais, atrodo, kad vieniša mama eina iš buvusio reperio tariamo sukčiavimo skandalo su jo turo stiliste Tyrina Lee.

Paskutinis Ciaros muzikinis projektas buvo 2013 m. išleistas albumas savo pavadinimu. Remiantis ataskaita iš Skelbimų lenta , R&B diva neseniai prisijungė prie Instagram ir netiesiogiai atskleidė, kad kuria naują muziką.

Nuotraukoje pavaizduota Ciara su muzikos prodiuseriu Polow da Don, su kuriuo ji dirbo kurdama 2006 m. hitą „Pažadas“. „Instagram“ nuotraukai dainininkė parašė: „Late Night Studio Vibes With @polowdadon“. #Zonin'Ciara įkėlus nuotrauką, pasipylė gerbėjų komentarai. Viename komentare buvo rašoma: „Tai tikrai nuostabu. Labai džiaugiuosi, kad jūs visi vėl kartu. Jūs abu kartu kuriate puikią muziką.

Remiantis pranešimu iš Skelbimų lenta , Polow da Don dirbo su tokiais žmonėmis kaip Kelis, Kelly Rowland, Jennifer Hudson, Nelly, Robin Thicke ir Christina Aguilera. Naujausias hito prodiuserio projektas buvo su Nicki Minaj, skirta „Anaconda“.

Darbas su nauja muzika galbūt galėtų padėti Ciara pereiti nuo bjauraus išsiskyrimo su buvusiu sužadėtiniu Future. Naujausias pranešimas iš Holivudo takelis sakė, kad Ciaros išsiskyrimas su Future gali būti galutinis, ji tariamai jau grąžino reperiui savo 500 000 USD vertės sužadėtuvių žiedą.

Ataskaitoje priduriama, kad Ciaros sprendimą visam laikui išsiskirti su „Future“ galėjo apsunkinti detalės, kurios vis dar kyla apie jo sukčiavimą.

Pranešama, kad reperis savo kelionių stilistei ir tariamai meilužei Tyrinai Lee pirko pirmos klasės lėktuvo bilietus ir dizainerių sukurtus aksesuarus per visą gandų sklindančio romano laiką.

„(Ciara) pastarosiomis savaitėmis sužinojo apie šį romaną iš kelių šaltinių“, – sakė viešai neatskleista informacija, kurią pranešė Holivudo takelis .

Šaltinis pridūrė: „Buvo aiškių įrodymų, kai ji kreipėsi į Future dėl sukčiavimo. Akivaizdu, kad tai nebuvo tik vienos nakties reikalas.

Ciara ir Future susižadėjo pernai. Jie turi keturių mėnesių sūnų ateitį Zahirą Wilburną.

Remiantis pranešimu iš Kasdieninis paštas pusę milijono dolerių kainuojančio sužadėtuvių žiedo dainininkė taip pat nenešiojo, kai neseniai buvo pastebėta Paryžiaus mados savaitėje.