Song Seung Heon dalijasi mintimis apie darbą su Seo Ji Hye, jo nepamirštamas dramas ir kt.(Nuotrauka: SBS)

Liepos 4 d. Song Seung Heon svečiavosi SBS radijo programoje „Kim Young Chul's Power FM“ ir pasidalijo mintimis apie savo neseniai pasibaigusią romantinę dramą, kurioje jis neseniai vaidino, pavadinimu „Dinner Mate“ asmenybė ne fotoaparate ir dar daugiau!

Aktorius sakė, kad jaučiasi taip, lyg „Dinner Mate“ prasidėjo vos prieš kelias dienas, bet iš tikrųjų baigiasi šiandien. Jis pridūrė, kad paskutinę seriją jie nufilmavo prieš dvi savaites dėl transliavimo užsienyje situacijos.

Kalbėdama apie savo pagrindinę ponią Seo Ji Hye, kuri vaidina Wo Do Hee, Song Seung Heon sakė, kad ji yra labai graži ir taip pat gera aktorė. Jis sako, kad Seo Ji Hye turi didžiausias akis iš visų aktorių, su kuriomis jis vaidino, ir jis galėjo tai pasakyti pačiam Seo Ji Hye filmavimo metu. Jis taip pat paminėjo, kad jos akys didesnės nei aktorės Kim Tae Hee.Song Seung Heon dalijasi mintimis apie darbą su Seo Ji Hye, jo nepamirštamas dramas ir kt.(Nuotrauka: Asian Wiki | Fandom Wiki)

Song Seung Heon persilaužė populiarioje dramoje „Autumn In My Heart“ (2000 m.), o interviu metu jis pasakė, kad jis jaučiasi taip, lyg tai būtų tik vakar, kai vaidino tame klasikiniame televizijos seriale. Kai jis pažiūrėjo, tai iš tikrųjų buvo 2000 m. rugsėjo mėn. Jis buvo labai šokiruotas, kai suprato, kad filme „Ruduo mano širdyje“ vaidino prieš 20 metų, o ne prieš 10. Jis sako, kad laikas tikrai greitai bėga.

Už šiandienos sėkmę aktorius įsitikino, kad jo drama „Autumn In My Heart“. Anksčiau jis galėjo pasiekti 42% žiūrimumo reitingą. Jis sako, kad drama paskatino jį sėdėti ir kalbėti Kim Young Chul laidoje „Power FM“.

Song Seung Heon dalijasi mintimis apie darbą su Seo Ji Hye, jo nepamirštamas dramas ir kt.(Nuotrauka: SBS)

Song Seung Heon toliau pasakojo, kaip jį sužavėjo, kai Korėjos dramos pradėjo populiarėti tarptautiniu mastu. Tada jo net neatpažino užsieniečiai, tačiau po sėkmingos dramos į namus ir biurą vis lankydavosi žmonės iš užsienio. Paklaustas apie įsimintiniausią sceną, Song Seung Heon atsako pasakydamas sceną, kai per paplūdimį ant nugaros nešė Song Hye Kyo.

Paminėdamas kitą savo populiarią dramą „Į rytus nuo Edeno“, jis buvo labai sukrėstas, koks karštas oras buvo Honkonge filmuodamas jį. Paklaustas, kokia drama labiausiai įsiminė, jis atsakė: „Trys vaikinai ir trys merginos“, debiutinė jo drama. Jis pasidalijo, kad per trejus metus filmuodamasis patyrė daug sunkumų, tačiau niekada dėl to nesigailėjo, nes tai padarė jį tokiu žmogumi, koks yra šiandien.

Song Seung Heon dalijasi mintimis apie darbą su Seo Ji Hye, jo nepamirštamas dramas ir kt.(Nuotrauka: SBS)

Be to, aktorius paminėjo, kad „Vienas namuose“ yra televizijos laida, kurioje jis galėjo parodyti savo kvailą pusę. Jis sakė, kad prieš filmuodamas rimtą sceną yra linkęs suktis, o realiame gyvenime yra nerangesnis, ypač kai tai susiję su mašinų tipais.

Galiausiai jis pasakė, kad dauguma jo nepažįstančių žmonių sako, kad jis atrodo kaip vyriausias iš trijų brolių ir seserų, bet jei žmonės jį pažintų, manytų, kad jis yra jauniausias.

Pagauk Song Seung Heon linksmybių, maisto ir romantikos kupinoje „Dinner Mate“ istorijoje.