Buvo atskleisti nauji „Bungie“ vaizdo žaidimo „Destiny“ atnaujinimai.

Panašu, kad „Destiny“ kompiuterio versijos išleidimo data buvo nutekinta internete.Žaidimų svetainė Cyberland pranešė, kad įtariamas NEOGAF vartotojas Steam duomenų bazėje paskelbė Destiny PC versijos nuotraukas. Remiantis „Destiny PC“ „steam“ duomenų bazės įrašu, „Destiny PC“ išleidimo data preliminariai nustatyta 2015 m. kovo mėn.

„Polygon“ anksčiau pranešė, kad „Activision“ generalinis direktorius Erikas Hirshbergas pripažino, kad norėjo, kad „Destiny“ būtų įtrauktas į kompiuterį.„Tai [tinka], apie tai mes kalbame ir žiūrime labai atidžiai, ir akivaizdu, kad tai labai suprantama atsižvelgiant į žanrą ir žaidimo tipą. Vėlgi, jokių pranešimų, bet tai yra rimtas diskusijų taškas. Ir jūs paklausėte, kaip mums sekasi kurti tiek daug platformų, o kaip be to, dar viena?

„Žinote, kūrimas asmeniniame kompiuteryje yra kitoks gyvūnas nei kūrimas konsolėms, todėl mes tiesiog norime įsitikinti, kad pastatome vieną koją prieš kitą ir tai darome teisingai, ir kad jis yra aukščiausios kokybės. Bet akivaizdu, kad aš matau tuos pačius dalykus apie natūralų prigludimą.

Tuo tarpu „Bungie“ gavo teigiamų rezultatų ir atsiliepimų iš „Destiny's Beta Test“.

Remiantis playstationlifestyle.net ataskaitomis, Hirshbergas teigė, kad Beta testas buvo sėkmingas ir kad atsiliepimai buvo beveik visuotinai teigiami ir tikrai buvo labai sėkminga beta versija tiek kūrybiškai, tiek technologiškai.

Todėl „Bungie“ dabar atlieka keletą patobulinimų, kad žaidimas būtų geresnis prieš paleidimą rugsėjo 9 d.

„Kaip galite įsivaizduoti, mes daug išmokome stebėdami, kaip žaidėjai įsitraukia į žaidimą ir girdėdami jų atsiliepimus, o „Bungie“ dabar imasi patobulinimų, kad optimizuotų žaidimą, ir iš tikrųjų tai padarė po alfa, todėl manau, kad taip ir bus. , nuolatinis procesas, siekiant pagerinti patirtį, ir mums ar Bungie nėra nieko svarbiau už puikios patirties suteikimą mūsų bendruomenei, o beta versija tikrai padėjo mums tai padaryti. Tačiau tai apibūdinčiau kaip pataisymus, o ne didelius pokyčius, nes matėme, kad žaidimo pagrindai yra labai stiprūs.

Paklaustas apie tai, kiek didelių žaidimų, tokių kaip „Destiny“ ir „Call of Duty: Advanced Warfare“, galėtų palaikyti paklausą žaidimų pramonėje ištisus metus. Hiršbergas atsakė sakydamas.

„Manau, kad kalbant apie tai, kiek žaidimų pramonė gali palaikyti, ypač pirmojo asmens veiksmo žanrą, praeityje matėme, kad veiksmo žanras su pirmuoju asmeniu iš esmės yra patrauklus, kad tilptų daugiau nei vienas populiariausias hitas. Šiame žanre buvo ir kitų gerai atliekančių žaidėjų, ir tai niekada nesutrukdė „Call of Duty“ pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Taigi manome, kad yra vietos daugiau nei vienam populiariam hitui, ir mes tik ketiname turėti 2 iš jų.

„Vis dėlto manome, kad žaidimai labai skiriasi vienas nuo kito. „Call of Duty“, kaip žinote, yra kruopštus, autentiškas karinis šaulys, o „Destiny“ yra tolimos ateities mokslinės fantastikos veiksmo nuotykių žaidimas, turintis daug RPG savybių. Taigi iš tikrųjų, kai žiūrite į žmones, kurie dalyvavo Destiny beta versijoje, mes iš tikrųjų manome, kad Destiny gali patraukti ne tik pirmojo asmens veiksmo gerbėjus, bet ir pritraukti naujų gerbėjų į mūsų portfelį, nes žaidimas taip pat patrauklus. RPG ir veiksmo nuotykių žaidimų gerbėjams. Taigi „net-net“ atsakymas yra toks, kad mes tikime, kad pramonė gali palaikyti ir palaikys abu, ir, manau, istorija parodė, kad leidėjams pasirodžius puikaus turinio ir puikios patirties gerbėjams, jie linkę rasti rinką. '

„Destiny“ bus išleista rugsėjo 9 d., skirta PS3, PS4, Xbox 360 ir Xbox One.