Prieš pademonstruodami savo chemiją naujoje teisinėje dramoje „Didžioji pelė“, Lee Jong Suk ir SNSD YoonA kartu puikuojasi naujame žurnalo paveikslėlyje.

SNSD YoonA ir Lee Jong Suk Stun naujame paveikslėlyje

Žurnalas „Elle Korea“ savo 2022 m. kovo mėnesio numeriui paskyrė Lee Jong Suk ir SNSD „YoonA“. Abi garsenybės, žinomos kaip sertifikuotos galvos sukimosi, išryškino stiprią charizmą savo piešiniuose, skirtuose mados žurnalui.

SNSD Yoona(Nuotrauka: Elle Korea Instagram)
SNSD Yoona

Abi įžymybės šiuo metu dirba kartu kurdamos savo pirmąją dramos komandą „Didžioji pelė“, dar vadinama „Didžiąja burna“.Žurnalo „Elle Korea“ įkeltose nuotraukose pagrindiniai aktoriai pasipuošė „Prada“ ir „Miu Miu“ bei įrodė savo mados ikonų statusą.

Lee Jong Sukas(Nuotrauka: Elle Korea Instagram)
Lee Jong Sukas

„W“ aktorius iškart pradėjo filmuotis „Didžioji pelė“, kai baigė kurti būsimus veiksmo nuotykių filmus „Decibel“ ir „Ragana 2“.

Tuo tarpu žurnalas paskelbė ištrauką iš interviu su Korėjos širdžių ėdiku.

TAU TAIP PAT GALI PATIKTI: „Decibelis“, kuriame vaidina Lee Jong Suk, Kim Rae ir Cha Eun Woo, išleidžia pirmuosius kadrus + filmas gavo milžiniškas investicijas į kino pramonę

Paklaustas apie Parko Čang Ho vaidmenį filme „Didžioji pelė“, Lee Jong Sukas pasakė, kad norėjo atskleisti šiek tiek kitokią savo pusę, signalizuodamas apie naują transformaciją.

Elle Korea išleidžia Lee Jong Suk ir YoonA interviu anonsą

Lim YoonA, kuri švęs savo 15-ąsias debiuto metines, pasidalijo, kad ji jaučia, kad įtaka turi įtakos jos pasirodymui, nesvarbu, ar ji vaidina, ar vaidina scenoje kaip „Girls' Generation“ narė. Ji pridūrė, kad 2021 m. jai nutiko daug dalykų, dėl kurių ji tapo asmenybe.

SNSD Yoona(Nuotrauka: Elle Korea Instagram)
SNSD Yoona

Lee Jong Suk ir Limas YoonA turi savo žavesio, kai vaidina savo pasirodymus dramose. Jie abu demonstruoja meilę vaidybai. Tada vyriškos lyties žvaigždės buvo paklaustas, kokių laimėjimų jam suteikia vaidyba, ir jis atsakė: „Pasiekimo jausmas kyla iš to, kad yra žmonių, kurie mane palaiko. Noras jiems (gerbėjams) atsilyginti auga.

Lee Jong Sukas(Nuotrauka: Elle Korea Instagram)
Lee Jong Sukas

„Hush“ aktorė nuoširdžiai atsakė: „Iki šiol gautas palaikymas mane nepaprastai pakeitė. Suvaidinęs vaidmenį, jaučiu, kad galvoje kaupiu dar vieną duomenų apie žmones.

Visą YoonA ir Lee Jong Suk interviu žurnalui rasite būsimame kovo mėnesio „Elle“ numeryje.

„Didžioji pelė“ turėtų pasirodyti pirmoje 2022 m. pusėje.

JEI PASLAUGATE: KDrama romantikos meistrai Lee Jong Suk, Kim Seon Ho, Kang Ha Neul ir Jung Hae In susitiks su žiūrovais su savo būsimais filmais ir dramomis

Ar džiaugiatės, kad Lee Jong Suk ir SNSD YoonA dramos komanda susibūrė? Pasidalykite savo komentarais su mumis!

Norėdami gauti daugiau korėjietiškų dramų ir naujienų apie įžymybes, atidarykite skirtukus čia, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Shai Collins pranešė apie tai.