Raktas į 11 seriją Mėlynosios jūros legenda ' klausosi. Joon-jae gali išgirsti Cheong undinės balsą, nors ji nesuvokia, kad jis girdi, todėl jis turi daug įžvalgų. Jis pradeda iš tikrųjų klausytis, ką ji kalba, ir yra dėmesingas tam, ką ji daro, kad iš tikrųjų būtų šalia. Tai gali būti per daug, bet tai leidžia Lee Min-ho būti juokingai žavinga.

Klausymas taip pat taikomas Ma Dae-yeong, žudikei, kuri taip pat turi ryšį su praeitimi. Jis jautriai reaguoja į savo svajones apie savo praeitį įsikūnijimą ir jose esančius žmones, kurie nepaprastai panašūs į Joon-jae ir Cheong. Bendravimas baigiasi tarp Joon-jae ir jo brolio Ji-hyeono. Jie kalbasi ir niekur neina. Jiems tiek daug reikia išspręsti, tiek daug konfliktų ir sprendimo, tačiau atrodo, kad drama yra pernelyg susijusi su romantiškais siužeto aspektais. Žiūrint Lee Min-ho nuvyti Jeon Ji-hyeon yra džiuginantis, jo mažiau atsirastų vietos aktualesnėms problemoms, tokioms kaip prastėjanti Cheongo sveikata, Ji-hyeono motinos apsinuodijimas jo įtėviu ir Dae-yeongo keliami pavojai.Šis epizodas ypač stiprus yra tas, kad matėme Joon-jae aktyviai besikeičiantį, stengdamasis padėti ne tik Cheongui, bet ir jaunam Cheongo draugui Yoo-na. Jis pamažu pradeda tiesinti savo kreivus būdus. Jis atiduoda save, kad pagerintų kitų gyvenimą. Nors tie žmonės yra moteris, kurią jis myli, ir jos draugas, bet tai pradžia. Jis apsimeta Yoo-na šeima, kurdamas santykius, kurių ilgą laiką nepažinojo. Tai neabejotinai suteiks jam daugiau šilumos, kurią suteikia šeima.

Juodasis mėnulis buvo paminėtas tik epizodo pradžioje ir tai rodė kažką grėsmingo. Keista buvo tai, kad grėsmingas jausmas neišliko ir grįžo tik pabaigoje. Tai pasireiškė Joon-jae areštu, kuris neabejotinai sugadins romantiškus darbus ir galbūt sukels daugiau sveikatos problemų Cheongui.

Kitas keistas epizodo dalykas buvo tai, kad buvo prisiminimų apie Joseono dienas, tačiau realus veiksmas nevyksta. Joseono siužetas yra greitas ir stiprus, o jos nebuvimas buvo labai jaučiamas. Be to, nekantriai laukiu, kada galėsiu įsijausti į dramos konflikto smulkmenas. Noriu pamatyti, ką Dae-yeongas planuoja daryti su savo vizijomis ir kaip Joon-jae išvengs savo antrankių. Noriu pamatyti, kaip laikui bėgant sekasi undinėlės širdžiai ir ar Joon-jae tėvas išgyvens lėtą apsinuodijimą. Tegul tai bus atskleista rytoj!

Šaltinis: HanCinema