Pagrindinės istorijos pabaiga atėjo ' Romantiškas gydytojas mokytojas Kim Ir nors kai kurie jo pasirinkimai yra protingi, dažniausiai jis atrodo kaip skubotas temų, kurioms reikia šiek tiek daugiau, išvada. Kita vertus, jei nekantriai laukėte kumščių kovos tarp Yoon-wan ir mokytojos Kim, galite tai išbraukti iš savo pageidavimų sąrašo. Apskritai pabaiga suteikia tai, ką pagrįstai galėtų.

' Romantiškas gydytojas mokytojas Kim “, kaip serija, daugiausia dėmesio skyrė emocijoms ir moralinėms kovoms. Ji visais laikais neatliko geriausio darbo ir aš ne kartą kalbėjau apie sudėtingiausių koncepcijų atsisakymą. Nepaisant to, jos kūrėjai vis dar stengėsi išlaikyti šią temą, tuo pat metu pasiduodami komerciniams reikalavimams. Paskutinis epizodas yra pagrindinės moralinės kovos kulminacija ir pristato nugalėtą piktadarį.Yoon-wan ( Choi Jin-ho-I ) nebuvo įdomus antagonistas ir man gaila prarasto aktoriaus potencialo ir moralinės kovos, kurią būtų atnešęs kas nors ne toks karikatūriškas. Manau, kad jo tylus pralaimėjimas yra tinkamas ir džiaugiuosi, kad nesigiliname į jo žlugimo procesą, bet jaučiu, kad tam, kuris savo darbais paėmė tiek daug serijos, reikia daugiau laiko ir dėmesio. Manau, kad kūrėjai to tiesiog vengia dėl to, koks paprastas jo charakteris.

Yra ir kitų temų, kurios nesprendžiamos, pvz., In-beom's ( Yang Se-jong ) charakterio pasikeitimai ir jo tikslinis smurtas prieš Yeon-hwa ( Seo Eun-su ). Jokiu būdu juos būtų galima sutvarkyti per tokį trumpą laiką, bet būtų buvę puiku, jei jie būtų uždaryti. Vietoj to brangus laikas atitenka labai nereikalingam mokytojos Kim traumos išgąsdinimui ( Han Seok-Kyu ). Epizode kovojama tarp naujų dalykų, kad žiūrovai žiūrėtų iki galo, ir kai kurių senesnių siužeto taškų uždarymas.

Kalbant apie įvairius dalykus, kurie baigiasi, malonu matyti, kad tai vyksta, nors dauguma dramų jų atsisakytų. „Dr. Moon's“ ( Tae In-ho ) sukčiavimas grąžinamas ir pagaliau sužinome apie stebėtinai nedramatišką praeities ryšį tarp pirmininko Sin ( Joo Hyeon ) ir mokytojas Kimas. Galbūt pastarųjų buvo daugiau, tačiau laiko trūkumas tai pakeitė.

Pagrindinę „Romantiškojo mokytojo daktaro Kimo“ istoriją palieku su prieštaringais jausmais. Serialas neabejotinai turi trūkumų ir, kaip žiūrovas, esu labai nusivylęs matydamas, kad jis nukrito iš ankstyvos malonės. Kaip apžvalgininkas, žinantis, kaip ši pramonės šaka traktuoja istorijas ir kaip reitingai tai veikia, suprantu, kodėl kai kurių problemų nepavyko išvengti, bet vis tiek manau, kad rašymas yra problemiškas. Galų gale, serialas yra linksmas, gerai suvaidintas ir siūlo tai, ką nori žiūrėti dauguma žiūrovų.

' Romantiškas gydytojas mokytojas Kim “, yra režisuotas Yoo In-sik , parašyta Kang Eun-kyeong ir funkcijos Han Seok-Kyu , Yoo Yeon-seok , Seo Hyeon-jin ir Kim Hong-pa .

Šaltinis: HanCinema