Suartėdama su Joon-woo, Mi-jo suprato baisią tiesą, kad ją sieja labai asmeninis ryšys su jaunuoliu. Tai iškelia įvairiausių filosofinių klausimų apie tai, kokias pareigas nemirtinga moteris turi visai visuomenei ar savo draugams. Mums taip pat kyla klausimas, kokių baimių Mi-jo gali pagrįstai turėti dėl ją supančio pasaulio, atsižvelgiant į visa tai. Deja, „Meilė dar tūkstančiui“ baigiasi tik neabejotinai mažiau įdomiu romantišku viso to kampu.

Turiu pripažinti, kad kartais man atrodo glumina, kaip žiniatinklio dramos gali susidurti su tokiomis akivaizdžiai stipriomis koncepcijomis, tačiau nuspėjamai turi stulbinančias pabaigas, nes nėra jokio būdo išspręsti visas pateiktas problemas. Ir iš tiesų, gamybos komanda čia net nesistengia. Didžioji dalis paskutinio epizodo yra sukoncentruota į repo koncertą. Neturiu nieko prieš repą – tiesą pasakius, garso takelis yra viena iš stipriųjų pusių „Meilė dar tūkstančiui“ . Tiesiog čia buvo tiek daug visko, kas nebuvo tinkamai išspręsta.

Pavyzdžiui, ką turėtume padaryti iš to paskutinės minutės grėsmingo apreiškimo apie Jasono istoriją? Ar net kasdieniame lygmenyje, kodėl Yeon-ji taip gerai priima atmetimą, kai taip ilgai buvo tam susikoncentravęs? Ji net nesulaukė tikro atstūmimo – Joon-woo tiesiog nereaguoja, kaip yra įpratęs, nes, neskaitant retkarčiais pasitaikančių gerumo akimirkų, jis niekada nieko nesako ir nedaro, išskyrus elgiasi žiauriai.Mi-jo, kaip vedančiosios ponios, patrauklumą daug lengviau išanalizuoti, nes... pažiūrėkite į ją. Tiesiog pažiūrėkite į tuos gražius drabužius, kuriuos ji dėvi kiekvieną epizodą. Kaip tai nėra realiame pasaulyje? Šiuolaikinėje aplinkoje jie nėra netinkami. Taip jie atrodo šauniai, kad galime pamatyti ją repo koncerte, tiesiog užsiimančią savo reikalais gatvėje ar kitur, ir viskas atrodo visiškai normaliai ir sklandžiai.

Esu tikras, kad tokius komentarus esu rašęs anksčiau. Manau, kad tai yra pagrindinė pagrindinė problema „Meilė dar tūkstančiui“ . Geros dalys yra tokios geros, kad aš tiesiog norėčiau, kad gamybos komanda būtų įtraukta į visą istoriją tiek pat sudėtingų detalių. Kam net vargti su visu nemirtingumo kampu, jei nieko su juo nedarysite? Tiesiog paverskite Mi-jo madinga mergina, kuri mėgsta senosios mokyklos dalykus. Esu tikras, kad ir reperiai gali tai iškasti.

Šaltinis: HanCinema