Vienas iš veiksnių, kuris iš tikrųjų pabrėžia visišką blogumą Saimdang: Šviesos dienoraštis “ Kas taip dažnai pasitaiko ta tikrai gera emocinė scena, dėl kurios norisi, kad visa drama būtų tokia. Čia ta scena yra ramus, liūdnas ir aštrus Saimdango laiškas savo vyrui, kuriame prašoma prisiimti atsakomybę už vaikus, kol ji išvyks atlikti svarbios užduoties. Tai panašu į tai, ką tikroji Saimdang parašė kaip labai brandžių suaugusiųjų santykių su savo sutuoktiniu dalį.

Tada mes grįžtame į realybę ir turime prisiminti, kad tai yra Saimdang: Šviesos dienoraštis “, drama, kurioje kas taip dažnai Lee Gyum iš niekur išnyra su gėlėmis už savo prarastą meilę. Šios tragiškos meilės istorijos beprotiškumas mane tikrai apima. Man gaila Lee Gyum žmonos. Nemanau, kad mes ją kada nors matėme už tos vienos vestuvių scenos, bet vis tiek. Įsivaizduokite, koks jausmas jūsų vyrui, net ir sudarytoje santuokoje, sekti taip paimtą moterį.

Vien milžiniško sąmokslo juokingumas nepadeda. Būtų gerai, jei direktorius Yoon Sang-ho gali tiesiog pasirinkti toną ir laikytis jo ilgiau nei penkias minutes vienu metu. Bent jau aš nebesulaukiu plakimo, daugiausia todėl, kad esu taip pripratęs prie šių juokingų perėjimų, kad niekada per daug emociškai neįsitraukiu į bet kurią sceną. Tikiuosi, kad ir kaip beviltiškai, tam tikro nuoseklumo.' Saimdang: Šviesos dienoraštis “ taip pat susidoroja su įspūdinga užduotimi – priversti mane apgailestauti, kas nutiko kadravimo įrenginiui. Žiūrėk, kai karališkoji gvardija Chosone atsitiktinai knisa po žmonių daiktus, tai tikėtina. Per tą patį tropą šiais laikais su Jeong-hak nėra prasmės, nes jis yra profesorius. Kadencija nesuteikia jums galios ieškoti pavaldinių namuose.

Bet tada skauda galvą bandant išgauti kokią nors prasmę iš akademinio siužeto. Žinote, kuo aš visada domėjausi? Kaip muziejai ir galerijos vis dėlto patvirtina savo meno kūrinių autentiškumą? Akivaizdu, kad tam turi būti taikomas tam tikras procesas, kad būtų galima įsitikinti, ar žiūrime į klastotes, ar ne. Būtų įdomu. Bet tai mažai stebina, kad ' Saimdang: Šviesos dienoraštis Vietoj to nusprendžia tą siužetą paversti dar vienu sudėtingu sąmokslu.

Šaltinis: HanCinema