EXO Sehunas pateko į antraštes, kai pagaliau labai lauktas pasirodymas „Now, We Are Breaking Up“ 4 serijoje!

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

„Dabar mes išsiskiriame“ viršija asmeninį žiūrimumo rekordą

Didėjant šlovei tiek vietiniams, tiek tarptautiniams žiūrovams, Song Hye Kyo ir Jang Ki Yong serialas „Dabar mes išsiskiriame“ kiekvieną savaitę pasiekia naujų žiūrimumo reitingų.

Song Hye Kyo ir Jang Ki Yong romantinė drama „Dabar mes išsiskiriame“(Nuotrauka: @nowwearebreakingup_official Instagram)

Per naujausią transliaciją, kuri buvo rodoma lapkričio 20 d., „Dabar mes išsiskiriame“, 4 serijos vidutinis procentas buvo 7,9, o tai yra nauji skaičiai, viršijantys ankstesnį rekordą – 7,3 procento per 3 seriją.

Drama taip pat stipriai konkuruoja su MBC „Raudonųjų rankovių rankogaliu“, kuriame vaidina 2PM's Junho ir Lee Se Young. Serialas taip pat turėjo įspūdingą 7,5 procento įvertinimą 4 serijoje.

Dabar mes išsiskiriame 4 serija(Nuotrauka: @nowwearebreakingup_official Instagram)

Teigiama, kad dėl didelės paklausos SBS naujosios melodramos būsimuose epizoduose gausu įdomesnių siužetų. Drama jau patenkino žiūrovus 1-ojo epizodo metu, o lūkesčiai auga kiekvieną savaitę, kai istorija vystosi ir pasirodo nauji personažai.

JEI PASLAUGATE: „Dabar mes išsiskiriame“ 4 serija: Choi Hee Seo atranda Jang Ki Yong jausmus dainai Hye Kyo

EXO Sehunas pakurstė internetą po sėkmingo Kdrama debiuto filme „Now, We Are Breaking Up“

Ilgai lauktas EXO filmo Sehun ekrano laikas įvyko 4-oje „Dabar mes išsiskiriame“ serijoje. Stabas aktorius pasinėrė į Hwang Chi Young, vienintelio pono Hwango (Joo Jin Mo) ir Hwango sūnaus, vaidmenį. Chi Sook (Choi Hee Seo) jaunesnysis brolis.

Jo charizmatiškas įėjimas patraukė žiūrovų dėmesį, todėl jų akys prilipo prie ekrano Sehuno vaidybos metu. Stabas-aktorius pademonstravo savo įspūdingus vaidybinius kotletus, kurie patiko gerbėjams. Dar prieš pradedant transliaciją, #ActorSehun jau pateko į pasaulio tendencijų sąrašą. Nors dauguma gerbėjų matė jo vaidybą per EXO muzikinius vaizdo įrašus, daugelis gyrė Sehuno žaismingą pasirodymą su Song Hye Kyo.

Dabar, kai EXO narys puikiai įžengė į dramą, daugiausia dėmesio skiriama jo charakterio vystymuisi ir chemijai su kitais aktoriais. Sehuno dalyvavimas filme „Dabar, mes išsiskyrėme“ daugeliui kelia susidomėjimą.

EXO(Nuotrauka: @nowwearebreakingup_official Instagram)

Oficialus dramos puslapis socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje Sehunas laiko savo scenarijų, o tai rodo jo proveržį – tapti augančiu aktoriumi.

Tuo tarpu kiekvieną penktadienį ir šeštadienį 22 val. (KST) per SBS žiūrėkite „Now, We Are Breaking Up“ serijas.

Taip pat galite žiūrėti Oh Sehun būsimame filme „Piratai: Goblinų vėliava“, kurio premjera kino teatruose numatoma 2022 m. vasario mėn.

TAU TAIP PAT GALI PATIKTI:EXO Sehunas pagaliau pasirodys kaip Hwang Chi Hyung serialo „Now, We Are Breaking Up“ 4 serijoje

Ką galite pasakyti apie pirmąjį Sehun pasirodymą SBS filme „Now, We Are Breaking Up“? Pasidalykite savo mintimis su mumis komentaruose!

Norėdami gauti daugiau „K-Drama“, „K-Movie“ ir įžymybių naujienų bei atnaujinimų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė Shai Collins.