Pasak „Grimm“ 4 sezono premjeros spalio 24 d., nauji aktoriai prisijungs prie Davido Guintoli, Silaso Weiro Mitchello, Russello Hornsby ir Sasha Roiz. krikščionis šiandien .

Theresa 'Trubel' Rubel, kuri praėjusį sezoną buvo pristatyta kaip neramus Grimas, kurį perėmė Nickas Burkhardtas (Guintolis), kurį laiką padės Nickui „pamatyti“ Wesensą nuo tada, kai Adalind Shade (Claire Coffee) apgaule apgavo jį prarasti savo Grimmo galios.

Pagal vykdomasis prodiuseris Davidas Greenwaltas , Nickas ne tik kentės praradęs savo sugebėjimus, bet ir turės susidoroti su tapatybės krize.

Tačiau šį kartą Nickui teks susidurti su problema daugiau nei vienoje „Grimm“ 4 sezono serijoje. Tačiau gerbėjams nerimauti nereikia; jo nepakeis kitas Grimas. Nikas atgaus savo galias... galiausiai.

„Tai tęsis ilgiau nei zombių reikalas“, – toliau dalijosi EP. „Bet ne tik be galo. Pakankamai ilgas, kad iš tikrųjų suprastų su juo susijusias problemas.

„Christian Today“ pranešė, kad gerbėjai gali tikėtis, kad per NBC laidos premjeros epizodą įvyks kažkas didelio.

„Franklinas ir Bašas“ aktorė Toni Trucks prisijungs prie antgamtinių detektyvų serialo kaip kieta pavaduotoja Janelle Farris.

Anot Christian Today, pavaduotojas Farrisas prašys Nicko pagalbos išaiškinant įtartiną nusikaltimą greitkelyje. Šie nusikaltimai bus susieti su gelbėjimo sandėlio savininku (Ericku Avariu iš „Sandėlio 13“), kurį Nikas greičiausiai įtars, kad jis nėra visiškai žmogus.

Tačiau skirtingai nuo ankstesnių darbų, šis sukels Nicko sielvartą. Išnykus Grimmo galioms, jis bus priverstas dirbti kaip paprastas policininkas. Jis turės pasikliauti Trubeliu, kad išsiaiškintų, kurie įtariamieji yra Wesenai, o kurie – paprasti žmonės.

NBC anksčiau pristatė naujus Wesenus, su kuriais susidurs Nickas ir jo draugai, įskaitant į aštuonkojį panašų pabaisą, kuri atima iš aukų prisiminimus.

Su „Grimm“ 4 sezono pirmuoju epizodu pavadinimu „Ačiū prisiminimams“, aštuonkojį primenantis Wesenas greičiausiai bus pirmasis pabaisa, kurią gerbėjai sutiks šį sezoną.