Dabar, kai ji vėl atsidūrė dėmesio centre, daugelis domisi Ha Ji Won santykių statusu. Ar ji su kuo nors susitikinėja?

Ha Ji laimėjo santykiai 2023 m

Kaip viena iš legendinių Korėjos pramogų aktorių, neabejotina, kad Ha Ji Won daugelis dievina dėl savo grožio, aktorinių įgūdžių ir nuolankumo. Tačiau retai ji viešai kalba apie savo meilės gyvenimą.

(Nuotrauka: Twitter)

Jeon Hae Rim, žinomas kaip Ha Ji Won, yra šiuo metu vienišas ir niekada nebuvo gandų, kad ji susitikinėja su kuo nors, nors ji jau dirbo su įvairiais šios pramonės aktoriais.Tačiau savo akimirkomis ji kartais dalijasi su kitomis vyriškomis įžymybėmis.

Ha Ji Won šias vyriškas įžymybes pavadino savo idealiu tipu

Ankstesniame interviu per SBS „One Night of TV Entertainment“ veteranė paminėjo savo idealų vyro tipą. Atkreipkite dėmesį į tai, vaikinai!

Anot Ha Ji Won, idealus jos partneris yra sveikas žmogus, kuris gali ją prajuokinti. Būti geru virėju jai taip pat yra pliusas.

(Nuotrauka: KBS oficialus „Instagram“)
Ha Ji laimėjo santykius 2023 m.: ar „Curtain Call“ aktorė su kuo nors susitikinėja?

Pokalbiui įsibėgėjus, „Slapto sodo“ pagrindinė žvaigždė pasidalijo, kad šiuo metu tokio amžiaus draugų ji neturi, todėl būti maždaug tokio pat amžiaus jai yra nejauku.

Visų pirma ji sakė, kad jaunesni vaikinai yra draugiškesni ir patogesni. Ji yra žinoma kaip geri draugai su BTS V ir netgi pasidalijo jų nuotrauka „Instagram“.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 į moteriškus personažus orientuotos K-dramos su mažai romantikos: „Šlovė“, „Mažosios moterys“ ir daugiau

Be to, „Imperatorienė Ki“ aktorė ne tik atskleidė savybes, kurių ieško savo idealiame vyruke, bet ir įvardijo Lee Seung Gi ir Parką Seo Joon kaip savo idealų tipą.

Ha Ji Won dalijasi mintimis apie santuoką

Kai Ha Ji Won buvo užsiėmusi savo filmo „Pawn“, kuriame ji dirbo su Sung Dong Il ir Kim Hee Won, reklamavimu, „Hwang Jin Yi“ žvaigždė buvo paklausta apie santuoką. Dabar, kai jai įpusėjo keturiasdešimt, superžvaigždė suvokia savo požiūrį į įsitvirtinimą.

(Nuotrauka: KBS Drama oficialus)
Ha Ji laimėjo santykius 2023 m.: ar „Curtain Call“ aktorė su kuo nors susitikinėja?

Ji prisipažino: 'Ištekėsiu po to, kai sutiksiu tinkamą vyrą. Tačiau tai nereiškia, kad turiu tuoktis. Tačiau aš irgi neatsisakau tuoktis.'

Kaip ir kiti asmenys, „Prisiminimų apie Balį“ žvaigždė taip pat nori meilę rasti natūraliai. Ji prisipažino, kad į akluosius pasimatymus nevaikšto ir nori natūraliai susipažinti su reikiamais žmonėmis.

TAU TAIP PAT GALI PATIKTI: Legendinė trio daina Hye Kyo, Kim Tae Hee ir Jun Ji Hyun galbūt dominuos 2023 m. – štai kodėl

Ką galite pasakyti apie naujienas? Pasidalinkite savo mintimis/atsakymais komentaruose!

Norėdami gauti daugiau K-Drama, K-Movie ir įžymybių naujienų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, KDramastars.