Han So Hee vardas velkasi po to, kai jos motina buvo apkaltinta sukčiavimu.

Tai įvyko po to, kai „YouTube“ narys Lee Jin Ho, buvęs pramogų reporteris, kovo 6 d. įkėlė vaizdo įrašą, kuriame atskleidžiama, kad gerai žinomos įžymybės motina susiduria su sukčiavimo problemomis, kurių vertė siekia 85 mln. KRW arba beveik 70 000 USD.

„YouTuber“ atskleidžia Han So Hee, motinos sukčiavimo problemą

Savo „YouTube“ kanale Lee Jin Ho atskleidė skundą, pateiktą Seulo Bangbae policijos nuovadoje vasario 25 d., pažymėdamas, kad kaltininkas buvo apgautas dėl tokios didelės pinigų sumos.Buvęs pramogų reporteris „Vis dėlto“ žvaigždę pavadino įžymybe, o kaltinamoji buvo jos motina.

Pranešime, kurį cituoja Naujienos, skundo pareiškėjas paminėjo, kad garsi mama pasiskolino milijonus vonų ir pažadėjo grąžinti įmoką nuo 2018 m. vasario mėn. iki 2019 m. rugsėjo mėn.; deja, jos negrąžino, įskaitant pagrindinę sumą ir palūkanas.

Han So Hee(Nuotrauka: 9ato Entertainment) Han So Hee

JEI PASLAUGATE: Han So Hee naujai įsigytas prabangus butas kainuoja TIEK!

Be to, skundo pareiškėjas taip pat paminėjo, kad pagal motinos prašymą aktorės vardu buvo įnešta 31 mln. vonų.

Korėjos žiniasklaidos priemonė pažymėjo:

„Motina, ponas A, pasiskolino pinigų iš banko knygelės, kurią dukra pasidarė būdama nepilnametė, taip pat įnešė ir išėmė pinigus, o tai visiškai nesusiję su jos įžymybe.

„YouTube“ vaizdo įraše taip pat teigiama, kad su sukčiavimo problemomis susiduria ne tik garsenybės mama, bet ir aktorė. Pasirodo, Han So Hee apkaltinta elektroninių finansinių operacijų įstatymo pažeidimu po to, kai leido mamai naudotis savo paskyra.

Tuo Lee Jin Ho taip pat sukritikavo filmo „Mano vardas“ žvaigždę ir pažymėjo, kad ji „turėtų būti nubausta“ už įstatymo pažeidimą.

Primename, kad tai ne pirmas kartas, kai kylanti žvaigždė įsivėlė į tą patį ginčą.

Han So Hee viešai atsiprašė dėl motinos sukčiavimo

Han So Hee(Nuotrauka: Allure Korea Instagram) Han So He

2020 m. 27-erių gražuolė pateko į antraštes po to, kai anonimas pasidalijo įrašu internete, kuriame teigė, kad jį apgavo „populiarios aktorės iš „Vedusių pasaulio“ motina“.

Įraše, pavadintame „Vedusių pasaulis“ aktorės motinos apgaulė“, internautas papasakojo, kad nuo 2015 m. spalio iki 2016 m. rugpjūčio ji prisijungė prie garsenybės motinos vadovaujamo kooperatyvo ir kas mėnesį mokėjo 2,45 mln. vonų arba beveik 2 035 USD.

Įraše teigiama, kad pinigus ji turėjo gauti 2016 m. rugsėjį, tačiau apie aktorės tėvus nieko negirdėjo.

Po ginčo Han So Hee viešai atsiprašė savo tinklaraštyje, sakydama, kad „norėtų atsiprašyti aukų, dėl kurių įrašai atrodė tarsi stovintys ant uolos krašto“.

Aktorė taip pat atskleidė, kad ji ilgą laiką „nebendravo“ su savo mama ir sužinojo apie ją, kai jai sukako 20 metų.

„Garso takelio Nr. 1“ žvaigždė taip pat pasidalijo, kad prieš debiutuodamas kaip aktorė jau buvo grąžinusi motinai skolą, kiek galėjo.

Deja, susisiekusi su mamos skolininkais Han So Hee sužinojo, kad ji savo pavardę įrašė į dokumentus be aktorės žinios.

Baigdama savo oficialų pareiškimą, 27 metų žvaigždė išreiškė „nuoširdų atsiprašymą“ aukų ir tų, kuriuos įskaudino šis išbandymas.

SKAITYTI DAUGIAU:Han So Hee palieka gerbėjus, sužavėtus ŠIU šokiruojančiu apreiškimu!

Šis straipsnis priklauso KDramastars

Parašė Geca Wills