Jasonas Biggsas ir žmona Jenny Mollen teigė, kad jų „trejetas buvo nesėkmingas“ „The View“, rašo „Daily Mail“. OITNB žvaigždė pasakojo, kad jo žmona gimtadienio proga buvo pasamdžiusi komiksą, tačiau situacija netrukus tapo komiška.

Anksčiau šią savaitę Biggso žmona Mollen pasirodė laidoje „The View“, reklamuodama savo naujus memuarus „I like You Just the Way I Am“, kur ji papasakojo pasamdžiusi prostitūtą, kad jos vyrui gimtadienio proga padovanotų trise. Po dviejų dienų Biggsas pasirodė laidoje, norėdamas išsamiau paaiškinti situaciją.

„Esame labai atviri žmonės, esame tikri žmonės“, – sakė „Amerikietiško pyrago“ žvaigždė, – tai nėra įprastas dalykas iš mūsų pusės. Mes neturime grupės prostitučių, kurios reguliariai įeina ir išeina iš mūsų namų.„Orange Is The New Black“ žvaigždė sakė: „Galų gale man nebuvo gerai. Per tris dienas prireikė trijų ponių. Tarkime, aš neįvykdžiau misijos. Mano žmonai visa tai atrodė gana isteriška, net kai tai vyko.

Biggsas pridūrė: „Ji iš tikrųjų gulėjo lovoje, žiūrėjo, valgė maišelį traškučių ir juokėsi, todėl, kaip galite įsivaizduoti, aš iš tikrųjų nepasirodžiau taip, kaip geriausiai galiu. Be to, sakė, kad prostitutė nebendravo su mano žmona taip, kaip aš tikiuosi, todėl viskas sugriuvo, o visa kita yra knygoje.

Pilnų namų žvaigždė Candace Cameron, kuri buvo kviestinė „View“ vedėja, nemanė, kad istorija buvo juokinga ir pasakė: „Kaip tai puiki istorija? Atsiprašau, kaip jūsų vyro gimtadienio proga pasamdyti kaušelį, kaip sekasi sugyventi trise, kaip tai švenčiama?'

Ji pridūrė: „Turiu humoro jausmą, bet man sunku tame rasti humoro“.