Pasak pramonės atstovų, Pietų Korėjos aktorė Jeon So Min gydosi ligoninėje, nes jautė stiprų nuovargį. Jie taip pat paaiškino, kad jos būklė nėra susijusi su COVID-19 liga.

Pranešama, kad pastaruoju metu aktorę skundžiasi didžiulio nuovargio simptomai, kadangi pastaruoju metu ji turi tokį įtemptą darbo grafiką, todėl gydytojas jai patarė pailsėti gydymo metu, kad kuo greičiau pasijustų geriau.

Vienas SBS „Running Man“ atstovas pateikė paaiškinimą dėl pirmiau nurodytų pranešimų. Jis/ji sakė manantys, kad aktorė šiuo metu vis dar gydoma ligoninėje. Ir šiuo metu jos dalyvavimas projektuose ir tvarkaraščiai vis dar neapsisprendė. Jeon So Min gali nuspręsti tęsti filmavimą arba padaryti pertrauką nuo savo tvarkaraščių. Laida dar turi pasitarti su jos kompanija. SBS laida „Bėgantis žmogus“ negali pateikti pareiškimo tol, kol nesusisieks su jos puse.Ketvirtadienį, balandžio 2 d., aktorės kompanijos „Entertainment IAM“ atstovas informavo žiniasklaidą, kad pirmadienį, filmuodamasi estradinėje programoje, aktorė buvo pablogėjusi ir buvo nuvežta į ligoninę pasitikrinti. Aktorei buvo atliktas išsamus tyrimas, įskaitant magnetinio rezonanso tomografiją, ir gydytojas jai patarė daug ilsėtis, nes ji yra labai pavargusi. Atstovas taip pat patvirtino, kad tai tikrai ne COVID-19.

Pasikalbėjus su „Bėgančio žmogaus“ gamybos darbuotojais ir paprašius jų supratimo, buvo nuspręsta, kad Jeonas So Minas kitą mėnesį padarys pertrauką.

Jeon So Min gimė 1986 m. balandžio 7 d. Ji dirbo mados žurnalo modeliu antraisiais vidurinės mokyklos metais, prieš pradėdama dirbti aktorystės srityje. Koledžą ji baigė Dongduk moterų universitete ir įstojo į transliavimo ir pramogų specialybę.

Jos aktorė debiutavo 2004 m. MBC komedijoje pavadinimu „Stebuklas“. Tada, 2016 m., ji pagaliau debiutavo dideliame ekrane per savo filmą pavadinimu „Pelenė“. Jos pirmasis pagrindinis vaidmuo buvo 2013 m. MBC televizijos seriale. Princesė Aurora .' Vaidindama šiame seriale ji pelnė pripažinimą 2013 m. MBC Drama Awards kur ji galėjo atsinešti geriausios naujos aktorės apdovanojimą.

Greitai į priekį 2017 m., Jeon So Min kartu su komiku ir dainininku Yang Se-chan tapo Pietų Korėjos estrados dalimi. Bėgantis žmogus ' kaip įprastas aktorius. Galiausiai, 2020 m. sausio mėn., aktorė išleido savo pirmąją knygą pavadinimu „Tu gali man paskambinti išgėręs“.

Linkime jums greito pasveikimo, Jeon So Min!