Jeong Jin Woon padėkoja savo merginai Kyungri už visą jos palaikymą(Nuotrauka: Naver)

„Dream High 2“ aktorius Jeongas Jin Woonas išreiškė dėkingumą savo merginai Kyungri už visą paramą, kurią ji jam suteikė, kai jis tarnavo kariuomenėje.

Lapkričio 17 d. rodomoje serialo „Vaizdo žvaigždė“ serijoje Jeong Jin Woon susijaudino, kai ašaromis dėkojo savo merginai aktorei ir buvusiai 9MUSES narei Kyungri. Dainininkas ir aktorius filmavosi minėtam šou praėjus vos trims savaitėms po to, kai buvo atleisti iš kariuomenės.

(Nuotrauka: Naver)

Jeongas Jin Woonas laidoje buvo apklaustas su daugybe klausimų. Jo paklausė, ką jis norėtų veikti, kai bus paleistas. Dainininkas ir aktorius greitai atsakė, kad tą dieną, kai išėjo iš kariuomenės, jis iš karto gavo ilgalaikį plaukų džiovintuvą (kad būtų šukuosena visam laikui), nes tarnybos metu negalėjo turėti ilgalaikių plaukų. Garsenybė pasakė: „Jaučiausi palepinta, kai susitvarkiau plaukus, ir tiesiog atsipalaidavau gerdama Americano“.

Pokalbiui tęsiantis, Jeong Jin Woon išreiškė dėkingumą savo merginai Kyungri už visą iš jos suteiktą paramą. Dainininkas ir aktorius teigė: „Kyungri dalyvavo visuose apsilankymuose, išskyrus du ar tris“. Jis pridūrė: „Sąžiningai, aš noriu grįžti į kariuomenę, nes noriu dar kartą patirti jaudulį, kurį sukelia jos apsilankymai. Aš turiu galvoje, kaip aš džiaugiausi jos buvimu.

Jeong Jin Woon padėkoja savo merginai Kyungri už visą jos palaikymą(Nuotrauka: MBC)

Tada jo paklausė, kas jam patinka jo draugėje. Jis atsakė: „Ji nuostabi ir buvo šalia manęs, palaikė mane sunkiausiais laikais ir iki šiol palaiko ir tiki manimi“.

Jeong Jin Woon taip pat pasidalijo, kad prieš įstodamas į kariuomenę labai gailėjosi Kyungri, nes jai reikia aukotis ir jo laukti. Jis netgi svarstė, kad būtų geriau, jei jie išsiskirtų. Tačiau Kyungri nusprendė pasilikti ir pažiūrėti, kaip viskas klostysis. Jeong Jin Woon teigė, kad jie galėjo likti kartu dėl visų jos pastangų, kad tai pavyktų, įskaitant reguliarius jos apsilankymus, kai jis buvo kariuomenėje.

Kai Jeongas Jin Woonas gavo nurodymą nusiųsti vaizdo žinutę Kyungri, jis pažvelgė į kamerą ir pasakė: „Labai ačiū, kad laukėte“. Tada jis ėmė ašaroti ir trumpam sustojo, kad nuvalytų ašaras. Jis paaiškino, kad kai žinia apie jų pasimatymą buvo paskelbta visuomenei, jo ten nebuvo, todėl ji turėjo būti viena pati, davusi visus interviu ir išgyventi tokį sunkų laikotarpį. Tada jis plačiai šypsodamasis pamojavo Kyungri ir pasakė: „Aš tave myliu“.Jeong Jin Woon padėkoja savo merginai Kyungri už visą jos palaikymą(Nuotrauka: MBC)

2019 metų lapkritį pora patvirtino kad jie palaiko santykius ir susitikinėja nuo 2017 m. pabaigos.

Jis taip pat pasidalijo savo patirtimi būdamas tame pačiame padalinyje kaip SHINee's Key ir BTOB's Changsub, nes jie visi buvo toje pačioje karinėje grupėje. Jeong Jin Woon išreiškė: „Kai Key ir Changsub lankydavosi renginiuose, ateis daug gerbėjų, mano atveju; tik keli mane pažinoję žmonės ateis.

Jis ir toliau dalijosi, kad SHINee's Key netgi gavo tiek daug gerbėjų laiškų, kad jie net netilptų į automobilį. O kalbant apie Jeong Jin Wooną, visi jo gerbėjo laiškai galėjo tilpti į užrašų knygelę.

Norėdami gauti daugiau K-Drama, K-Movie ir įžymybių naujienų, atidarykite skirtukus čia, Kiltandkeeley.

Tai priklauso Kiltandkeeley.

Parašė Samas Yap