Ji Chang Wook ir toliau sulaukia teigiamų atsakymų už Park Jae-won, pagrindinio veikėjo naujausioje Kakao TV dramoje „Meilė mieste“ vaidmenį.

Parašė Jung Hyun Jung ir režisavo Park Shin Woo, „Įsimylėjęs mieste“ pabrėžia Ji Chang Wook, kaip nekaltai įsimylėjusio ir praeityje kalėjusio žmogaus, vaidybos įgūdžius. Jo atvaizdas Park Jae-won neįtikėtinai suderinamas su Lee Eun-oh, kurį atgaivino aktorė Kim Ji Won.

Greito tempo dramoje, kuri yra „ Meilė mieste “, Chang-wook etiketė Šlovingos pramogos išėjo ir išrinko tris konkrečias akimirkas, dėl kurių jo vaizduojamas Jae-wonas spragtelėjo ir akimirksniu susisiekia su gerbėjais visur:SKAITYTI DAUGIAU: 1 serija: Štai naujos „Netflix K-drama“ „Lovestruck In The City“ premjeros santrauka

Ji Chang-wook(Nuotrauka: „Glorious Entertainment“)

'O jeigu tu įsimylėsi?'

Yangyang paplūdimyje, kur viskas prasidėjo, Eun-oh paprašė Jae-won pamiršti ją. Kai jie vėl surado vienas kitą Seule, Jae-wonas susiduria su ja: „Paprastai esu šiurkštus, bet kai įsimyliu, būnu švelnus. Kas atsitinka, kai įsimyli? Eun-oh galėjo tik tyliai spoksoti, bandydama nuslėpti tikrąjį save.

Gyvenimo būdas „be darbo, be meilės, be apgailestavimo“.

Atrodo, kad Jae-wonas vienoje iš savo eilučių apibendrina savo gyvenimo filosofiją. „Jei nupiešiu tašką pasaulyje, noriu pastatyti pastatą, kuris tarnautų ilgai, kad nesigailėčiau“. Jis gyvena savo gyvenimą nesigailėdamas, nuoširdžiai ir nuoširdžiai reiškiasi per romaną Janjange, taip pat per jų išsiskyrimą ir netikėtą susitikimą Seule.

Be to, Ji Chang Wook širdį veriantį prisipažinimą apie savo jausmus. 'Tu esi blogas, bet aš pamišęs, kad tau patinki' jis pasakoja Kim Ji Won Lee Eun-oh. Jo natūralus ir paprastas pristatymas liudija, kaip Chang Wook pristato Jae-won kaip tikrą, artimą personažą, įsimylėjusį mieste, kaip rodo pavadinimas.

„Man patinka, kai tau patogu“

Nepaisant to, kad jautėsi apgautas ir pasimetęs, Jae-wonas yra džentelmenas, užkariaujantis serialo gerbėjų širdis ir palaikymą. Net ir sužinojęs tiesą apie Eun-oh, jis liepė jai pirmiausia susirasti save ir tik tada susirasti meilę. Tai rodo, kaip jis vis dėlto gerbia Eun-oh kaip asmenybę ir teikia pirmenybę jos gerovei.

„Lovestruck in the City“ artėja prie pabaigos – jau penkiolika iš suplanuotų septyniolikos serijų – per Kakao TV Pietų Korėjos gerbėjams ir transliacijos svetainėje „Netflix“.