Naujame draminiame seriale vaidina Kim Hae ir Park Hae Joon kaip susituokusi pora. Laidos anonsas bus rodomas penktadienį, kovo 27 d.

Pasak prodiuserio Mo Wan-ilo, istorija sprendžia opias problemas, tokias kaip susituokusių porų, patyrusių romaną, išdavystę ir šeimos vertinimą, kelionė. JTBC filme „Vedusių pasaulis“ yra 16 serijų, iš kurių 1–6 epizodai nusileido vertinta R nes turinys yra praktiškesnis ir sudėtingesnis viešam žiūrėjimui. Tai buvo paskelbta ketvirtadienį per žiniasklaidos konferenciją. Vadovybė toliau paaiškino, kad laidoje nėra jausmingų ar žiaurių scenų.

Be to, daugelis temų yra artimos tikrovei, kurią kiekvienas galėjo patirti. Prodiuseris Mo Wan-ilas paaiškino: „Tai istorija apie susituokusią porą ir į bendrą dramos aplinką nebuvo galima žiūrėti lengvai. Vertinimai buvo skirti ne pagal smurtą ar seksualinius elementus, o dėl to, kad aktorių vaizdavimas buvo per daug tikroviškas, todėl scenos atrodė įtemptos, rimtesnės ir sensacingesnės.Prodiuseris pridūrė: „Nusprendėme neapsiriboti iki 6-osios serijos ir iš tikrųjų pradėti vaizduoti tikras emocijas“.

Dramos serialas yra pritaikytas iš populiaraus BBC tinklo serialo. Daktaras Fosteris “, kuris išleido 2 sezonus. Spektaklis sulaukė tarptautinio pripažinimo Australijoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV. Jame sprendžiamos tikrojo gyvenimo problemos ir laiku susirūpinimas santuoka, kerštas ir šeima.

„Nors originalas yra labiau orientuotas į pagrindinį veikėją, adaptuodami istoriją Korėjos dramai, norėjome pavaizduoti emocijų sūkurį, kuris siautė aplink pagrindinę veikėją ir ją supančius žmones“, – dalijosi prodiuseris Mo.

„Dėmesys sutelkiamas ne tik į asmenį, bet ir į santykius, kuriuose ji dalyvauja. Santuoka ir vedybinis gyvenimas – taip pavadinimas tapo „Vedusių pasaulis“, – tęsė prodiuseris.

Kim Hee-ae, kurio charakteris yra Ji Sun-woo, dirba kaip a šeimos medicinos gydytoja. Jos pasaulį sudaro mylintis vyras ir atsakingas sūnus. Viskas tobula, kaip ji svajojo prieš ištekėdama. Tada nutinka netikėtumai, kai maža užuomina paskatina jos vidinį instinktą įtarti vyro paslaptį. Ieškodama tiesos ji supranta, kad atsiskleis ir gilesnės istorijos.

Parkas Hae-Joonas, Lee Tae-oh veikėjas, yra sėkmingas verslininkas. Jam svarbu laikytis savo pareigų mylėti žmoną ir rūpintis sūnumi. Jis sunkiai dirba, tačiau charizma ir neapgalvoti sprendimai kelia jam problemų. Jis sugriauna žmonos pasitikėjimą, kad jų santuoka tęstųsi.

Spektaklis atneša puikius aktorius vienoje dramoje.

Pagrindinis aktorius

Kim Hee Ae kaip Ji Sun Woo

Park hae Joon as Lee Tae Oh

Park Sun Young as Ko Ye Rim

Kim Young Min as Sūnus Je Hyuk

Han So hee as Yeo Da Kyung

Pagalbinis aktorius

Lee Kyung Young as Yeo Byung Kyu

Kim Sun Kyung kaip Eom Hyo Jung

Chae Gook Hee as Parkas Kyu mieste

Shim Eun Woo as Min Hyeon Seo

Lee Moo Saeng as Kim Yoon Ki