Karalius Gonas ir Jungas Tae-eulas netikėtai susitiko su ministru pirmininku Koo Seulo centre. Jung Ta-eul neminėjo savo vardo, bet prisistatė kaip keliautoja Karalystėje. Jiedu išvyko, todėl Koo buvo nepatenkintas matydamas jį laimingą su kita moterimi.

Korėjos karalystė

Keliaudamas savo privačiu lėktuvu, karalius Gonas ir Tae-eulas bendravo rankomis, o tai šokiravo sekretorių Mo ir kapitoną Jo. Kai jie pasiekė rūmus, karalius Gonas paruošė vakarienę Taeul. Ji važinėjo po Seulą turėdama mažiau pinigų ir visą dieną valgė sumuštinį. Tae-eulas suprato, kaip karalius Gonas užaugo, ir žavėjosi juo už tai, kad jis buvo sąžiningas. Prie vakarienės stalo karalius Gonas parodė Tae-eul savo asmens tapatybės dokumentą ir pagyrė jai pagamintą maistą, nors ir atsainiai.Kapitonas Jo atidavė Tae-eulo pirštų atspaudus kriminalistikos komandai, tikėdamasis gauti kokių nors užuominų. Jis gavo skambutį iš NSC apie skubų posėdį ir nedelsdamas informavo karalių Goną.

Giliai mąstydama apie karalių Goną, ministrė pirmininkė Koo sulaukė skambučio dėl Japonijos laivų, netrukus įplaukiančių į Korėjos jūrų jurisdikciją. Ji paragino skubiai surengti susitikimą su Nacionalinio saugumo taryba. Japonija trečią kartą bandė prasiskverbti į Korėjos teritoriją be leidimo. Ji buvo įsitikinusi, kad derybų iš ankstesnių bandymų pakako, o šį kartą reikia stoti didesnę poziciją. Tada ji paprašė karaliaus Gono sprendimo.

Karalius Gonas nusprendė apsaugoti ir tvirtai laikytis Japonijos judėjimo per karą. Per pastaruosius 25 metus tai pirmas kartas, kai karalius Gonas vilki jūrinį kostiumą ir pasakė Tae-eul, kad negalės jos išsiųsti. Jis davė jai asmens dokumentą ir paprašė jos palaukti. Tae-eul nuliūdo ir atsisveikino su juo, kai grįžo į savo pasaulį.

Korėjos Respublika

Grįžusi namo detektyvė Tae-eul apkabino jos tėvą. Siekdama užimti save, ji su savo komanda užsiėmė bylų sprendimu ir nusikaltėlių gaudymu. Tačiau ji vis dar laukia susitikimo su karaliumi ir nori sužinoti, kas atsitiko jo pasaulyje.

Korėjos karalystė

Karalius Gonas yra pasiryžęs apsaugoti savo šalį. Jis įkėlė koją į karinio jūrų laivyno laivus kaip Korėjos vyriausiasis vadas. Karaliaus vėliavos pakėlimas yra ženklas, kad Karalius yra laive ir vykdo komandą. Karalius Gonas paruošė kareivius pažangiems veiksmams.

Japonijos laivas toliau judėjo į priekį ir jau įplaukė į Korėjos teritoriją. Jie buvo matomi karaliaus Gono kryptimi. Kapitonas Jo nerimavo dėl karaliaus buvimo ir saugumo, bet patarė jiems sutelkti dėmesį į šalies apsaugą, o ne jį.

Karalius Gonas įsakė majorui Choe pasiruošti įspėjamiesiems šūviams. Korėjos karinio jūrų laivyno lėktuvai ir tanklaiviai judėjo į priekį jam vadovaujant. Karalius Gonas pradėjo siųsti įspėjamuosius šūvius Japonijos karo laivui. Po kelių minučių Japonija nustojo plaukti ir atsitraukė. Karalius Gonas pajuto palengvėjimą, kaip ir laive buvę kariai.

Ministrė pirmininkė Koo atsiuntė savo pripažinimą karaliaus pastangoms ir paskelbė spaudos pranešimą Japonijai.

Skaitykite 2 dalį ČIA .