Lady Ok-Nam pasidalijo su Tae Eul, kad ji atvyko iš kito pasaulio, kur karas ją atvedė į Korėją. Asmuo, atsakingas už jos egzistavimą karalystėje, yra karaliaus Gono senelis. Tae Eul paminėjo panelei Ok-Nam apie tai, kaip karas sukūrė dvi sienas: atsiranda pietų ir šiaurės.

Ministras Koo suskubo susitikti su karaliumi Gonu, išgirdęs pranešimą per socialinę žiniasklaidą. Karalius Gonas pripažino, kad jo meilė Tae Eul yra tikra, kurią Koo turėtų gerbti. Koo nusivylęs pranešė karaliui Gon, kad ji nėra laiminga ir yra prieš tai.

Žaibas trenkia ir degantis randas pasirodo ant apatinės Koo kaklo. Karalius Gonas tai pamatė ir patvirtino, kad Koo kirto paralelinius pasaulius. Bandydama tai nuslėpti nuo karaliaus Gono, ji atsisveikina ir palieka jo biurą.Koridoriuje Koo sutiko Tae Eulą ir sustojo, kai jie apsikeitė žodžiais. Tae Eul susidūrė su Koo dėl jos buvimo Korėjos Respublikoje. Koo prieš Tae Eulą neigė susitikęs su ja kitame pasaulyje. Staigus žaibas trenkia, o Koo apatinėje priekinėje kaklo dalyje matosi degantis randas. Tae Eul nustebo, žiūrėdamas į Koo randą.

Tae Eulas nuskubėjo į karaliaus Gono kabinetą ir papasakojo jam apie degantį Koo randą. Karalius Gonas patarė jai pasilikti tai sau, ir jam reikia išeiti patikrinti lavonų, turinčių tą patį degantį randą.

Eun Supas sučiupo kitą užpuoliką, dirbusį vadovaujant Lee Rimui. Jis privalo nužudyti Eun Supą, bet jie jį surado pirmiausia. Karalius Gonas atvyko ir padėkojo Eun Supui už pagalbą. Žaibas trenkia ir karaliui Gonui skaudėjo degantį randą. Jis suprato, kad Eun Supas, kaip ir Tae Eulas, kurio kolega yra gyvas, neturi degančio rando savo kūne.

Ledi Ok-Nam pranešė karaliui Gonui apie išdaviką, kurį jie suėmė iš vieno karališkojo personalo. Karalius Gonas sutiko ją ir suprato, kad ji yra Shin Jae biologinė motina. Ji vykdė Lee Rimo nurodymus apsaugoti jo sūnų.

Korėjos Respublika

Luna aplankė Tae Eulo rezidenciją Seule. Jung Do įvedė ją įeiti į vidų ir papusryčiauti prieš einant į darbą. Luna įėjo į Tae Eul kambarį ir patikrino visus savo daiktus.

Song Jung Hye nuvyko pas savo buvusį darbdavį Shin Jae motiną. Jie išėjo kartu papietauti. Iš tolo Jo Young stebi juos ir seka Song Jung Hye.

Korėjos karalystė

Karalius Gonas paaiškino Tae Eul, kad anksčiau, kiekvieną kartą sustoja ilgiau nei anksčiau. Jie turi rasti kitą prieigą ar duris, vedančias į praeitį. Abu pasauliai žlunga, nes Manpasikjeok yra suplėšytas į dvi dalis. Jie turi gauti antrąją pusę ir padaryti abu pasaulius stabilius, kaip ir anksčiau.

Korėjos Respublika

Tae Eul apkabina savo tėvą, kai ji grįžta į savo namus. Jis pataria jai, kodėl ji susijaudina, kai ją mato kiekvieną dieną. Tae Eul suprato, kad jos kolega dabar klajoja po Seulą. Luna naudojasi telefonu ir visą laiką, kol nėra išvykusi, būna savo namuose.

Shin Jae susitiko su Luna ir buvo šokiruotas, kai ji nedvejodama jį pabučiavo.

Tae Eul dėjo visas pastangas, kad paskambintų Lunai naudodamasi jos tėvo telefonu. Kai jie kalbėjosi, Tae Eul perspėjo ją niekam nepakenkti, tačiau Luna jai pasakė, kad netrukus pamatys, ko ji siekia. Tae Eul neatgavo savo telefono, kurį Luna ketino atšaukti. Luna naudojo kitą asmens dokumentą, kurį gavo iš rūmų. Ją ji naudoja kreipdama atostogų iš stoties.

Shin Jae patarė Tae Eul stotyje išvalyti savo vardą ir atšaukti atostogas.

Karalius Gonas susitiko su Jo Youngu ir patikrino, kaip sekasi jo gyvenimui. Jis pasidalijo su Jo Youngu apie Koo padėtį Korėjoje.

Skaitykite 2 dalį ČIA .