„Karalius: Amžinasis monarchas“ nebus transliuojamas gegužės 29 d., o kitas epizodas tęsis gegužės 30 d., 22.00 val. KST.

SBS vadovybė nusprendė transliuoti 2011 m. filmą „Užkratas“, o ne „The King: Eternal Monarch“ epizodą.

Šaltinio teigimu, „Per „Contagion“ išnagrinėsime, kaip žmonių rasė kovoja su virusais, ir didinsime informuotumą apie COVID-19. Krizė vėl didėja, nes naujai patvirtintų COVID-19 pacientų skaičius išaugo dvi dienas iš eilės ir pirmą kartą per beveik du mėnesius pasiekė daugiau nei 70 pacientų per dieną.Buvo pranešta, kad Pietų Korėjoje atgijo keli nauji viruso užsikrėtimo atvejai. Paskutiniuose atnaujinimuose vyriausybė griežtai apribojo, kai sostinės Seulas buvo apribotas. Dėl padidėjusio infekcijų skaičiaus ir naujų atvejų muziejai, parkai ir galerijos buvo uždaryti dviem savaitėms. Užraktas didmiestyje galios iki birželio 14 d.

Filmas „Užkratas“ yra amerikiečių trileris, kovojantis su mirtinu virusu. Nustatyta, kad tai sukelia pandemiją visame pasaulyje. Filmas buvo išleistas 2011 m., kuriame yra panaši istorija apie tai, su kuo pasaulis susiduria šiuo metu. Jame vaizduojamos infekcinės ligos ir ekspertų kova ieškant vaistų ir sustabdyti jo plitimą.

Kita vertus, SBS „Karalius: Amžinasis monarchas“ užbaigė visas scenas. Paskutinės keturios serijos baigtos filmuoti, kuri, kaip numatyta, yra paruošta finalui.

„Hwa & Dam Pictures“ yra atsakingi už kūrinius. Praėjusį gegužės 29 d. jie paskelbė pareiškimą, kuriame sakoma: „2019 m. spalį prasidėjęs ir daugiau nei aštuonis mėnesius trukęs „Karalius: Amžinasis monarchas“ filmavimas baigtas gegužės 28 d. Norime padėkoti aktoriams ir įgulos nariams, kurie padarė viską, kad naujas ir kitoks paralelinės visatos fantastinis romanas „Karalius: Amžinasis monarchas“ – dar kartą už jų triūsą. Nenuspėjamas ir be galo gausus dramos siužetas tęsis per paskutinius keturis epizodus. Sekite naujienas iki pabaigos.

Pastarosiomis savaitėmis buvo įvairių reakcijų ir emocijų, kaip vystėsi draminis serialas, tačiau tai neturėjo įtakos Lee Min Ho šalininkams, kad jie galėtų pasiekti ir pradžiuginti jo sugrįžimo po trejų metų dramoje. Aktoriai Jung Il Woo atsiuntė jam picos sunkvežimį, o Lee Jung Jae – kavos sunkvežimį.

Dramos finalas bus rodomas birželio 12 d. Šios savaitės serialas bus transliuojamas gegužės 30 d., o kiti epizodai kitą savaitę – birželio 5 ir 6 d. Lee Min Ho ir Kim Go Eun paskutinius filmavimus baigė gegužės 28 d.