Dar vienas imperatoriškojo rūmų narys buvo paskirtas į 50 serijų istorinę dramą „Imperatorienė Qi“, kuri anksčiau vadinosi „Hwatu“.

Šį kartą – Kim Seo Hyung. Ji atliks karalienės Hwang vaidmenį ir prisipažįsta esanti nervinga.

„Praėjo šiek tiek laiko“, – sakė ji, turėdama omenyje beveik dvejus metus, kai ji pasirodė paskutinėje savo dramoje.Nepaisant to, kad anksčiau su rašytojais dirbo du kartus, ji yra susijaudinusi ir įsitempusi.

„Nekantrauju pamatyti, koks bus mano trečiasis projektas su Jang Yung Chul ir Jung Kyung Soon“, – sakė Kim.

Jang Young Chul ir Jang Kyung Soon parašė scenarijų dviem ankstesnėms Kim dramoms „Algančiojo istorija“ ir „Milžinas“.

„Iš dalies įtampos, kurią jaučiu, yra ta, kad tai bus mano pirmoji istorinė drama“, – sakė Kim.

Charakteris, kurį ji vaidins, taip pat yra gana intensyvus. Išdidi, karališkoji karalienė Hwang bus politinė varžovė už imperatorienės Qi, kurią pavaizdavo Ha Ji Won, personažą. Karalienė Ha Ji Won personažą laiko pakiliu.

Taip yra todėl, kad tikroji imperatorienė Qi iš pradžių nebuvo karališkoji. Nors Goryeo eroje buvo gerai gimusi moteris, ji buvo išsiųsta į Kiniją kaip duoklė ir tapo Kinijos imperatoriaus Huizong imperatore. Sakoma, kad ji buvo graži ir talentinga dainuojant, šokant ir kuriant poeziją. Pagimdžiusi imperatoriui sūnų, ji tapo imperatoriene.

Istorija pažymi, kad ji buvo labai įtakinga moteris, 37 metus viešpatavusi Čingischano juanių dinastijoje ir dažnai padėdama daryti įtaką sprendimams, palankiems jos tėvynei.

Juo Jin Moo, suvaidinusi žiaurų karalių filme „Sušalusi gėlė“ su Jo In Sung, atliks savo karališkojo vyro imperatoriaus Huizongo vaidmenį. Ketverius metus jis nedalyvauja dramoje.

Prieš atsitraukdama nuo dramų, Kim pasirodė filmuose „Mama vaidina“, „Mano vyras susikūrė šeimą“, „Samdomo asmens istorija“ ir „Milžinas“.

Filme „Imperatorienė Ki“ taip pat vaidina Jin Yi Han kaip Tal Tal, Choi Moo Sung, kaip Park Bul Hwa, Lee Won Jung kaip Eunuch Dokman Jila ir Yoon Ah Jung kaip princesė Kyung Hwa. Jame taip pat vaidina Jung Woong In, suvaidinęs piktadarį filme „Aš girdžiu tavo balsą“ kaip Yeom Byung Soo.

Drama bus filmuojama Kinijoje, o spalio mėnesį ji perims filmo „Ugnies deivė: Jeonji“ laiką.