Kim Soo Hyun šlovė neabejotinai sklinda per stogą, ypač dabar, dėl jo sugrįžimo dramos „Gerai, kad negerai“.

Atsižvelgiant į dabartinį jo populiarumą, socialinėje žiniasklaidoje išplito kelios jo nuotraukos, kuriose matyti jo nuostabus stangresnis kūnas su kietais kaip roko pilvais, o gerbėjai negali atsilaikyti nuo jo seilės!

Iš pradžių galite pamatyti jį apsiaustą, atidengusį pilvą ir padengtą tatuiruotėmis. Tada kitose nuotraukose jis tiesiog dėvi savo boksininkus. Seksualumo perteklius! Tikrai manome, kad Kim Soo Hyun daug pasiteisino šiam konkrečiam filmui, nes jo kūnas iškaltas kaip Heraklis.Atlikę kai kuriuos tyrimus, kur daryta ši nuotrauka, išsiaiškinome, kad ji yra iš jo nesibaigiančio veiksmo trilerio filmo „Tikrasis“. Filmas sukurtas pagal personažą iš Manhwa webtoons superherojų komiksų knygos, kurią sukūrė TMS Comics, o jam vadovavo Lee Sa-Rang.

Filmo istorija sutelkta į charizmatiškąjį gangsterį, kurį vaizduoja Kim Soo Hyun. Tai paaiškina, kodėl jo kūnas yra padengtas tatuiruotėmis, nes jis vaidina gangsterio vaidmenį, kurio sunkų darbą kuriant prabangų kazino kompleksą blokuoja kai kurie konkuruojantys nusikalstamumo tinklai ir jo paslaptingasis dvilypukas.

Kim Soo Hyun laikinai paliko šou verslą ir įstojo į kariuomenę po paskutinio sidabrinio ekrano projekto „Tikrasis“ 2017 m. Po to, kai buvo atleistas, jis pasirinko „Gerai, kad nebūtų gerai“ per tvN kaip savo sugrįžimo projektą. Tai pirmasis jo televizijos serialas per penkerius metus nuo komiškos dramos „Prodiuseriai“ (2015).

Žiūrėkite žemiau esantį „Tikrą“ anonsą.