Nors terminas Hallyu arba Korėjos banga Kinijoje jau buvo vartojamas 1999 m., norint pavadinti sparčiai augančią korėjiečių popmuzikos ir dramų populiarumą, Hallyu Japoniją pasiekė tik 2003 m.

„Žiemos sonata“ buvo pirmoji kdrama, parodyta Japonijoje ir sukėlė nepaprastą pamišimą dėl visų korėjiečių kalbos dalykų. Drama sušildė abiejų šalių santykius ir įkvėpė Japonijos turistus apsilankyti Korėjos dramos filmavimo vietose. Tai sukėlė mados tendencijas ir pakeitė socialinį elgesį. Japonijos apsėstas pasakojimas buvo toks visas, kad ji buvo pavadinta „Žiemos sonatos karštligė“.

„Žiemos sonata“ yra antroji sezono tematikos serialo „Begalinė meilė“, kurį režisavo Yoon Seok Ho, dalis. Tai istorija apie prarastus prisiminimus, prarastą meilę ir antrąją galimybę.„Žiemos sonatoje“ Kang Joon Sang, kurį vaidina Bae Yong Joon, yra intravertas garsaus muzikanto, kuris persikelia gyventi į šalį, sūnus. Jo motina teigia, kad jo tėvas mirė, tačiau Joonas Sangas ja netiki. Jis mano, kad motina juos išskyrė ir dėl to jos nekenčia. Dėl to jis tiki, kad niekas jo nemyli. Vieną dieną autobuse jo bendraklasis Jeong Yoo Jin, kurį vaidina Choi Ji Woo, užmiega jam ant peties ir jis supranta, kad ją myli. Tačiau jų meilė negali vystytis daug toliau, nes jis pateko į nelaimingą atsitikimą ir nieko neprisimena iš to, kas nutiko anksčiau.

Joon Sang motina mato jo amneziją kaip galimybę. Ji nuveda Jooną Sangą pas psichologą, kuris, tikisi, padės jam ištrinti nelaimingą vaikystę. Kadangi dėl savo nelaimės jis kaltina ją, jo mama yra tikra, kad ištrynusi šiuos prisiminimus jis ją pamils. Jis ir jo mama pradeda naują gyvenimą Amerikoje, su naujomis tapatybėmis. Visi mano, kad jis mirė, ir jis neprisimena nė vieno savo gyvenimo Korėjoje. Po dešimties metų jis grįžta kaip apdovanojimus pelnęs architektas. Kai jis pamato Yoo Jin gatvėje, ji nutraukia sužadėtuves.

Bae Yong Joon ir Choi Ji Woo tapo tarptautinėmis žvaigždėmis dėl savo pasirodymo šioje klasikinėje dramoje, kuri vėliau buvo pritaikyta anime istorijai ir sceniniam miuziklui.

Laida buvo tokia populiari, kad Japonijos ministras pirmininkas Junichiro Koizumi pasakė: „Bae Yong Joon yra populiaresnis už mane Japonijoje“.

Taigi, kas buvo tokio galingo šioje istorijoje? Tai gera „kdrama“ istorija, kurią tikrai verta pamatyti, su daugybe siužeto vingių ir ašarų, liejamų dėl romantiškos meilės, tačiau tai buvo ir pirmoji Japonijoje.