Puikūs Kwon Naros vaidybos įgūdžiai „Itaewon Class“ ir keliose kitose dramose daro ją kuriama superžvaigžde. Susipažinkime su ja daugiau.

Kwon Nara, gimusi kaip Kwon Ah-yoon, savo karjerą pramogų industrijoje pradėjo kaip merginų grupės „Hello Venus“, kuri debiutavo 2012 m. gegužę, narė. Jie sukūrė bopsus, o debiutinis mini albumas „Venus“ pasiekė 35 vieta Gaono diagramoje. 2019 m. grupė iširo pasibaigus jų sutartims Fantagio Entertainment. Netrukus Kwon Nara taip pat perėjo nuo dainavimo prie vaidybos ir prisijungė prie A-Man Entertainment.

Kai ji vis dar buvo stabas, Kwon Nara atliko pagrindinius vaidmenis tam tikruose Korėjos dramos serialuose, pavyzdžiui, „Pasirūpink mumis, kapitone“ ir „Man reikia romantikos“. Tada ji padarė savo proveržį 2017 m. SBS teisinėje ir meilės dramoje „Įtartinas partneris“ kartu su Ji Chang Wook, Nam Ji Hyun ir Choi Tae Joon. Ji ir toliau vaidino antraplanius vaidmenis, pavyzdžiui, TVN serialuose „Mano ponas“ ir SBS „Jūsų garbė“, kurie abu yra 2018 m.Tada ji patyrė didžiulę pertrauką, kai 2019 m. gavo pagrindinį vaidmenį KBS filme „Daktaras kalinys“. O dėl įspūdingo vaidmens šioje dramoje ji laimėjo geriausios aktorės titulus 12-osiose Korėjos dramos apdovanojimuose ir 33-iajame KBS dramos apdovanojimuose. tais pačiais metais.

Net jos asmeninis gyvenimas tapo įdomus gerbėjams, ypač kai ji buvo susijusi su aktoriumi Lee Jong Suku. Remiantis pranešimais, abu jie priklauso tai pačiai agentūrai. Sklandė gandai, kad aktorius ėmėsi veiksmų, kad Nara prisijungtų prie A-Man. Jų nuotraukos kartu buvo paskelbtos ir socialiniuose tinkluose. Tačiau jų agentūra greitai paneigė, kad jie susitikinėja.

„Itaewon Class“ Kwon Nara vaidina Oh Soo Ah, strateginio planavimo komandos vadovą ir Jangga Corporation vykdomąjį sekretorių. Jos vaidmuo taip pat yra Parko Sae Roy (Park Seo Joon) pirmoji meilė. Stipri ir protinga, ji visada sunkiai dirba ir laikosi visų pirmininko Dae Hee sprendimų prieš DanBam. Viename epizode ji paprašė Park Sae Roy nustoti sekti Jangga Co ir būti su ja, bet nesėkmingai. Jis reikalavo tęsti savo siekį nugalėti pirmininką Dae Hee.

Tamsiai raudonos lūpos ir įnirtingas akių makiažas suteikė gyvybės jos vadovo išvaizdai. Neseniai buvo išplatintos nuotraukos, kuriose Kwon Nara buvo be makiažo ir švari, šviežia išvaizda.

Dramos serialas rodomas kiekvieną penktadienį ir šeštadienį iš JTBC ir „Netflix“. Iki „Itaewon Class“ pabaigos liko tik 4 serijos.