Talentingi aktoriai Lee Jae Wookas ir Parkas Gyu Youngas diskutuoja, kad galėtų vaidinti pagrindinius vaidmenis visiškai naujoje KBS dramoje!

Sausio 25 d. buvo išplatinti pranešimai, kad abu aktoriai buvo pasirinkti vaidinti būsimoje dramoje „Dal Li ir Gamja-tang“. O reaguodama į šią naujieną Lee Jae Wooko agentūra VAST Entertainment iškart sureagavo, kad tai vienas iš projektų, kuriame aktoriui buvo pasiūlyta vaidinti.

Kita vertus, Park Gyu Young agentūra Saram Entertainment paskelbė pareiškimą, kad aktorė tikrai gavo aktorių atrankos pasiūlymą ir šiuo metu jį peržiūri.

„Dal Li ir Gamja-tang“ papasakos netikėtą dviejų veikėjų Jin Mu Hak ir Park Gyu Young meilės istoriją, kuri vyks meno muziejuje.

Lee Jae Wookas ir Parkas Gyu Youngas galbūt kartu vaidins būsimoje dramoje „Dal Li ir Gamja-tang“(Nuotrauka: oficialus Lee Jae Wook instagramas (jxxvvxxk))

Lee Jae Wook buvo pasiūlyta vaidinti Jin Mu Hak personažą. Jo šeimos verslas prasidėjo kaip nedidelis gamja-tang (aštrus kiaulienos troškinys) restoranas ir išaugo į pasaulinę maisto korporaciją „DonDon F&B“. Jis yra jų įmonės direktorius, bet mokydamasis mokykloje visada buvo paskutinėje klasėje. Jis visada buvo laikomas neprotingu.

Lee Jae Wookas ir Parkas Gyu Youngas galbūt kartu vaidins būsimoje dramoje „Dal Li ir Gamja-tang“(Nuotrauka: Park Gyu Young oficialus instagramas (lavieenbluu))

Tuo tarpu Park Gyu Young derasi, kad vaidintų Kim Dal Li, protingą, jauną ponią. Ji yra Kröller-Müller muziejaus kviestinė tyrėja, o vėliau tampa Chungsong meno muziejaus direktore. Jos charakteris yra rafinuota mergina, kurios kalba ir veiksmai visada yra elegantiški. Ji yra labai dėmesinga viskam ir jai patinka studijuoti įvairias sritis, tokias kaip menas, filosofija ir religija. Be to, ji kalba septyniomis kalbomis!

Romantinę dramą kurs Son Eun Hye, taip pat sukūręs „Raganos meilę“, o jam vadovaus režisierius Lee Jung Sub.

Pietų Korėjos aktorius Lee Jae Wookas gimė 1998 m. gegužės 10 d. 20-metis aktorius savo karjerą pramogų industrijoje pradėjo 2018 m. per sėkmingą televizijos serialą „Alhambros prisiminimai“.

Po to sekė antraplanis vaidmuo filme „Search: WWW“ (2019), kuris išgarsino jo vardą pramonėje ir jis akimirksniu sulaukė daugybės projektų pasiūlymų, būtent filmo „Džangsario mūšis“ (2019 m.) ir K-dramose. „Nepaprastas tu“ ir „Kai oras yra geras“ (2020).

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino 이재욱 (@jxxvvxxk)

Naujausia jo drama buvo išleista 2020 m. spalį, kur jis vaidino kartu su Go Ara filme „Do Do Sol Sol La La Sol“, kuris tapo pirmuoju pagrindiniu jo vaidmeniu Korėjos dramoje.

Taip pat skaitykite: Lee Jae Wookas vaidina „Cameo“ tebevykstančioje hitų dramoje „Tikrasis grožis“

Park Gyu Young 2015 m. išžvalgė JYP Entertainment, o 2016 m. pradėjo aktorės karjerą Jo Kwon muzikiniame vaizdo klipe „Crosswalk“.

Po debiuto aktorė vaidino antro plano aktorės vaidmenį televizijos dramose „Saliamono melaginga priesaika“, „Lietus ar spindesys“ ir „Trečias žavesys“. Ji taip pat pasirodė internetinėse dramose „Magic School“ ir „Miss Independent Jieun“.

2018 m. Park Gyu Young debiutavo filme „Wretches“ ir taip pat vaidino filme „Love+Sling“.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino 박규영 (@lavieenbluu)

Artėjant 2020 m., aktorė gavo pirmąjį pagrindinį vaidmenį populiarioje TVN dramoje „Tai gerai, kad nebūtų gerai“, kur ji vaidino kartu su Kim Soo Hyun, Seo Ye Ji ir Oh Jung Se. Parkas Gyu Youngas taip pat pasirodė populiariame „Netflix“ trilerių seriale „Sweet Home“.

Tikimės, kad Lee Jae Wook ir Park Gyu Young priims aktorių atrankos pasiūlymus!

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė Liza Parker