Filmą platino CGV Arthouse ir At (filmas), kurį režisavo ir parašė režisierius Yi Ok Seop, prodiuseris Koo Kyu Hwanas, o kinematografiją sukūrė Lee Jae Woo.

Tuo tarpu BIFF metu aktorė buvo pakviesta į interviu, kaip beisbolininkė į šių metų aktorės filmą grįžo.

Paklausta, kaip ji priėmė vaidmenį ir kaip ruošėsi filmui, ji atsakė: „Norėjau tai padaryti, kai tik pamačiau scenarijų. Užjaučiu norą bėgti link veikėjo, kuris gali tik pralinksminti, svajonės. Tai buvo tokia šilta žinia, kuri giliai įsiskverbė į mano širdį.Tada ji pridūrė: „Aš treniravausi su vidurinės mokyklos žaidėju, kuris nori tapti profesionalu beisbolo aikštėje. Nenoriu nieko prarasti ir su jais daryti tą patį“.

Filmuodamasi aktorė pasidalijo ir vienu supratimu, kad pasiduoti nėra gerai.

Kita vertus, bėgant metams Lee Joo Young populiarėja nepriklausomų filmų srityje. Tačiau ji sakė, kad yra labai atvira darbui su komerciniais filmais ir komercinėmis dramomis.

Lee pasakė: „Noriu prisijungti prie komercinių filmų ir dramos srities. Noriu būti pagrindiniu veikėju ir įgyti patirties su dalykais, kurių dar nepadariau. Manau, kad galiu tai padaryti.

Ji taip pat pasidalijo, kad dėl Korėjos filmų ir dramų paklausos šiais laikais ji nori pabandyti dirbti su melodrama ar klasikiniais projektais.

„Melo gali išreikšti šiltą eros jautrumą, kuris skatina jautrumą“. Lee Joo Young paaiškino.

Baigdama interviu ji išreiškė meilę vaidybai ir paskutinius žodžius pasakė: „Noriu tai daryti labai ilgai, daryti tai, kas man patinka, neprarasdama manęs. Kai dirbame kartu, visada noriu, kad visi būtų laimingi. Noriu ir toliau tai daryti.