Song Hwa ir jos gydytojai rezidentai išėjo gausiai pavalgyti po ilgos savaitės darbo ligoninėje. Jie užmezgė gerus darbinius santykius ir mėgaujasi vienas kito kompanija.

Ik-jun leido laiką su savo sūnumi U-ju su savo mėgstama sumuštinių parduotuvė „Egg drop“. U-ju tikriausiai yra suaugęs berniukas. Ik-jun mėgaujasi mažomis akimirkomis kartu, be to, didžiąją laiko dalį praleidžia su Song Hwa, kai jie kartu valgo savo klinikoje. Dauguma gydytojų turi įtemptą savaitę su visais operacijų tvarkaraščiais ir susitikimais.

Suk Hyung visada teikia emocinę paramą visiems savo pacientams. Štai kodėl jis sulaukia didelio gydytojo rezidento Chu Min Ha susižavėjimo.Jungas Wonas sunkiai įtikina savo motiną dėl jo plano siekti kunigo pareigų. Jis turi tik iki metų pabaigos pasiruošti ir padaryti tai, ko reikėjo prieš stojant į seminariją. Rosa (Jung Won motina) jautėsi liūdna žinodama, kad jos vienintelis sūnus netrukus išvyks. Ji negalės būti močiute ir lieka viena, nes dauguma jos vaikų yra bažnyčios tarnai.

Jung Won paprašė Song Hwa perimti jo fondą, nes jis remia žmones, neturinčius lėšų gydytis nuo bet kokios ligos. Prieš eidamas į seminariją, jis planuoja sutvarkyti visus susitarimus. Fondas sulaukia daug aukotojų, nes dalis VIP pacientų yra visiškai užimti. Ik-jun sunkiai dirba gydydamas ir atlikdamas sėkmingas operacijas. Song Hwa priėmė pasiūlymą, bet jautėsi liūdnas žinodamas, kad Jungas Wonas ateityje paliks ligoninę.

Gydytojas rezidentas Gyeonas Chulas labai įsimylėjęs Jung Won, bet bando atmesti jos buvimą, nors Gyeonas Chulas visada padeda Jung Won jo pediatrijos skyriuje. Jungas Wonas yra labai artimas savo jauniesiems pacientams. Jis nerimauja, kai vaikai susižeidžia, kai adatos naudojamos IV ar vaistų injekcijoms.

Jungas Wanas nuliūdo, kai Ahnas jiems pranešė, kad Ik-sun (jo mergina) išvyksta iš Korėjos tarptautinių studijų Anglijoje. Stipendija skirta trejiems metams, tai reiškia, kad jie ilgai nesimatys. Ik-sun artimiausiu metu nenori ištekėti.

Gydytojas rezidentas Do Je Hakas išgelbėjo vieną savo pacientą, kuris norėjo mirti, ir neigia gavęs bet kokią medicininę pagalbą. Jis negali negalvoti apie tai, kas bus, jei pacientas mirs. Vyriausiasis gydytojas Cheonas taip pat nenori nieko daryti. Je Hakas paprašė Jungo Vano patarimo, ir jis liepė jam primygtinai dėti visas pastangas išgelbėti pacientą. Je Hak atsiklaupė ir maldavo paciento išgerti vaistus, kad išgyventų. Jis gailėjosi savęs, bet likę gydytojai jo pastangas įvertino plojimais.

Šią savaitę grupė grojo dainą, kurioje kalbama apie meilę ir viltį. Šį kartą Jungas Wonas dainuoja dalį dainos, o Ik-jun jautėsi laimingas matydamas, kad jo draugas atviravo mintis apie Gyeon Chul.

Suk Hyung motina nori tęsti savo planus išsiskirti su pirmininku Yang. Advokatui kreipiantis į teismą, pirmininkas Yangas buvo paguldytas į ligoninę dėl aortos nervo plyšimo. Suk Hyung prisijungė prie Jung Wan, kai jie dirbo prie operacijos. Jis yra komos būsenos ir maža tikimybė gyventi. Suk Hyung motina nusprendė nebesiskirti.