Dėl prikaustančios meilės istorijos gerbėjai ir žiūrovai negalėjo nepareikalaudami pamatyti daugiau Kim Da Mi, Choi Woo Shik, Kim Sung Cheol ir Noh Jung Ui kūrinių „Mūsų mylima vasara“!

Ar 2022 m. drama grįš su antruoju sezonu? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau!

Kim Da Mi

Šiuo metu Kim Da Mi ruošiasi sugrįžti į sidabrinį ekraną su naujais filmais!(Nuotrauka: SBS)

Ji pakartojo savo vaidmenį apdovanojimus pelniusio filmo „Ragana“ tęsinyje.

„Ragana: 2 dalis. Kita“ tiesiog tęsia pirmojo filmo istoriją. Tikimasi, kad jis bus toks pat geras. Numatoma, kad jis visos šalies kino teatruose pasirodys 2022 m. birželio mėn.

Kim Da Mi(Nuotrauka: SBS)

Be to, ji taip pat dirbs kartu su Jeon So Nee ir Byun Woo Seok būsimame meilės seriale „Sielos draugas“, kuris sukurtas pagal to paties pavadinimo kinų filmą.

JEI PASLAUGATE: Kim Da Mi atskleidžia jausmus, kai vėl susitiko su Choi Woo Sik filme „Mūsų mylima vasara“, atskleidžia idealų tipą, daugiau

Jame vaizduojama dviejų vaikystės draugų draugystės, meilės, ilgesio ir gyvenimo istorija. Planuojama, kad jis pasirodys antroje metų pusėje.

Choi Woo Shik

Kaip ir jo partneris ekrane, Choi Woo Shik taip pat yra užsiėmęs savo būsimu filmu „Stebuklų šalis“.

(Nuotrauka: SBS)

Mokslinės fantastikos filme „Stebuklų šalis“ Choi Woo Shik kartu su stabu-aktore Suzy demonstruoja virtualų pasaulį, kuris imituoja vietą, kur žmonės gali vėl susijungti su asmeniu, kurį jie nori dar kartą pamatyti per dirbtinį intelektą.

Jis turėjo būti parodytas 2021 m., tačiau dėl pandemijos vėliau jis buvo pašalintas iš transliacijos. Dabar jis bus išleistas „Netflix“ vėlesnę 2022 m. pusę.

Policininkas(Nuotrauka: „Ace Maker Movie“ oficialus „Instagram“) Muzikinė mirties nata(Nuotrauka: „Ace Maker Movie“ oficialus „Instagram“)

Visų pirma, jis neseniai pasirodė sidabriniame ekrane su savo naujuoju kriminalinės dramos filmu „The Policeman's Lineage“ su Cho Jin Woong, kuris iš viso uždirbo 6 mln.

Kim Sung Cheol

Kim Sung Cheol taip pat ruošiasi savo naujam vaidmeniui!

(Nuotrauka: SBS)

2022 m. jis vadovaus istoriniam filmui „Pelėda“, kuriame pasakojama apie Čing dinastijos sosto įpėdinio princo So Hyuno mirtį.

Kūrinyje taip pat pasirodys aktoriai Yoo Hae Jin, Ryu Jun Yeol ir jo geriausias draugas Ahn Eun Jin.

Gerbiamasis.M plakatas(Nuotrauka: OD kompanija)

Be to, Kim Sung Cheol atlieka L vaidmenį miuzikle „Death Note“ kartu su Kim Junsu, Lovelyz Kei, Hong Kwang Ho ir kt.

Noh Jung Ui

Noh Jung Ui drama „Dear.M“ su NCT Jaehyun ir Park Hye Soo, kuri buvo atidėta 2021 m., dabar pasiruošusi susitikti su visuomene!

(Nuotrauka: SBS)

2022 m. vasarą Japonijoje planuojama išleisti KBS pilnametystės dramą, pasakojančią apie jaunų suaugusiųjų, gyvenančių universitete, draugystę ir dar daugiau, istoriją.

„Dear.M“ taip pat bus išleistas Pietų Korėjoje antroje metų pusėje. Kita vertus, Noh Jung Ui taip pat grįžta į sidabrinį ekraną su didelėmis žvaigždėmis Ma Dong Seok ir Lee Jun Young!

(Nuotrauka: KBS oficialus „Instagram“)

Kylanti aktorė prisijungia prie žvaigždžių turinčio filmo „Dykuma“, kuris yra katastrofos filmo „Betoninė utopija“ tęsinys, kurio pagrindinis filmavimas prasidės šią vasarą.

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI: Kim Sung Cheol, Noh Jung Ui atskleidžia nuoširdžius jausmus pasibaigus „Mūsų mylimai vasarai“, kalba apie jų vaidmenų panašumus

Be to, vargu ar įvyks antrasis sėkmingo serialo „Mūsų mylima vasara“ sezonas.

Bet nesijaudinkite! „Mūsų mylimos vasaros“ aktoriai turi daugybę projektų, kad gerbėjai galėtų laukti šių 2022 m.! Kurią dramą jums labiausiai patinka pamatyti? Pasidalykite ja su mumis toliau pateiktuose komentaruose!

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė Elijah Mully.